daily news

فال آی چینگ هفتگی  از ۱۹ آبان تا ۲۴ آبان

فال آی چینگ هفتگی

فال حافظ آنلاین

پیشنهاد فال امروز:فال شمع روزانه/فال قهوه امشب

 

فروردین

بهتر است مراقب باشید که چه افرادی را نصیحت می کنید و با حرف های تان موجب بروز چه اتفاقاتی می شوید چرا که یک راهنمایی اشتباه می تواند مشکلات جبران ناپذیری به بار بیاورد. اگر شخص در زندگی شما وجود دارد که وابستگی بسیاری به مال و سرمایه شما دارد باید او را از خودتان دور کنید.

اردیبهشت

اگر در محیط کاری مشکلاتی دارید بهتر است که بر اعصابتان مسلط باشید و با رفتار های نامناسب موقعیت تان را در خطر نیندازید چرا که شما به آنها وابستگی مالی دارید پس با رفتارهای بزرگوارانه به آنها بفهمانید که کارشان چقدر اشتباه است.

خرداد

اگر بتوانید نظر افراد مهمی را به سمت خود جلب کنید به راحتی به آرزوها و اهدافی که در سر دارید دست پیدا می کنید پس به این نکته توجه کنید. در حال انجام کار نادرستی هستید بهتر است از آن صرف نظر کنید و بدانید که هیچگاه برای بازگشت دیر نیست.

تیر

گاهی اوقات حوادث ناگوار می‌تواند برای شما آینده بسیار خوبی را رقم بزند، سعی کنید که حتی اتفاقات بد را هم به فال نیک بگیرید، مثبت نگری می تواند بسیار به شما در زندگی کمک نماید.

مرداد

اگر مراقب رفتارهای تان باشید و به سراغ کارهای نادرست نروید مطمئن باشید که هیچگاه از جانب دیگران سرزنش نخواهید شد. بهتر است که نصیحت های بزرگتر ها را آویزه گوشتان کنید و فکر نکنید که آنها بد شما را می خواهند.

شهریور

ممکن است یک بحران مالی بزرگ به سراغ شما بیاید اما با تلاش و کوشش فراوان می توانید آن را از سر بگذرانید پس نگرانی به دلتان راه ندهید و سعی کنید که همواره در زندگی پشتکار داشته باشید.

مهر

هوشیار باشید چرا که این شرایط خوب و مثبت هیچگاه پایدار نمی باشد و مطمئناً هر آرامشی سختی هم به دنبال دارد پس همواره در زندگی، خودتان را آماده نگاه دارید و از مشکلات باکی نداشته باشید.

آبان

زمانی که به مشکلات برخوردید می توانید ببینید چند مرده حلاج هستید و آن زمان است که اراده واقعی شما آشکار خواهد شد پس به جای اینکه سریع جا بزنید به خودتان بقبولانید که این مشکلات کوچکتر از آن هستند که بتوانند زندگی شما را دستخوش تغییرات کنند.

آذر

با گذشتن از اشتباهات دیگران بزرگواری و سخاوت خود را نشان داده اید فکر نکنید که با انجام این کار غرورتان خدشه خواهد شد، سعی کنید بخشنده باشید تا دچار غم و ناراحتی نشوید.

دی

مسئله ای در زندگیتان رخ داده که بسیار شما را دل آشوب و نگران ساخته اگر سعی و کوشش تان را بیشتر کنید به راحتی از این گرفتاری ها خلاصی می یابید پس به جای غصه خوردن بلند شوید و اقدامی انجام دهید.

بهمن

اگر در مورد مسئله ای فکر می‌کنید که حق با شماست نباید تمام توان و انرژی تان را بگذارید تا این موضوع را به دیگران ثابت کنید زیرا گذر زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد. اگر کمی صبوری کنید به اهدافتان خواهید رسید.

اسفند

برای اینکه بتوانید امورات تان را به درستی انجام دهید و برای خود موفقیت به بار آورید باید بتوانید به درستی کارهای تان را مدیریت کنید و تمام انرژی خود را صرف آن‌ها کنید فقط در این صورت است که سعادت و پیروزی نصیب شما خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *