daily news

 فال آی چینگ هفتگی  از ۲۴ اردیبهشت تا ۳۰ اردیبهشت

 

🐡 فروردین 🐡
🐲 مشکلاتی در راه دارید و کارهای نسنجیده ای انجام می دهید که می تواند چالش بزرگی برای تان باشد، اگر زندگی عاطفی خود پایبند نباشید خیلی زود دچار شکست و ناکامی خواهید شد، از عشق های متعدد پرهیز کنید تا به سروسامان برسید.

🐡 اردیبهشت 🐡
🐲 غرور و خودخواهی می‌تواند تمام پل های پشت سرتان را خراب کند و افراد زیادی را از شما دور کند بهتر است که کمی ‌تواضع به خرج دهید و فخر فروشی را کنار بگذارید، این کار فقط روز به روز شما را منزوی تر خواهد کرد.

🐡 خرداد 🐡
🐲 به اندازه کافی شجاعت به خرج نمی‌دهید و همواره با احتیاط عمل می‌کنید شاید این کار موجب شود هیچگاه به مشکلات جدی بر نخورید اما نباید انتظار رشد و پیشرفت قابل توجهی هم داشته باشید.

🐡 تیر 🐡
🐲 این روزها با اطرافیانتان درگیر هستید و تمام تلاشتان این است که مسئله ای را به آنها ثابت کنید اما مطمئن باشید که هر چقدر بیشتر پافشاری کنید آنها کمتر توجیه خواهند شد بهتر است همه چیز را به زمان بسپارید تا به اشتباهشان پی ببرند.

🐡 مرداد 🐡
🐲 شاید هم اکنون از نظر مالی در مضیقه فراوانی باشید اما مطمئنا آینده پر بار تر از گذشته برایتان خواهد بود و با تلاش هایی که میگذارید به رفاه مالی دست پیدا می‌کنید پس همچنان به تلاش و کوشش ادامه دهید.

🐡 شهریور 🐡
🐲 برای اینکه بتوانید رشد و پیشرفت قابل توجهی در زندگی به دست بیاورید مطمئنا باید ریسک کنید و از خطرات هراسی نداشته باشید، هم اکنون که در شرایط مناسبی قرار دارید بهترین زمان برای این کارهاست.

🐡 مهر 🐡
🐲 اگر در گذشته تلاشی برای رسیدن به هدفی انجام داده اید مطمئن باشید که همین روزها برایتان به ثمر می نشیند و می توانید از نتیجه کارتان لذت ببرید، سعی کنید انگیزه لازم برای انجام کارهای بزرگتری را در خودتان به وجود بیاورید.

🐡 آبان 🐡
🐲 اخیرا حریص شده اید و همواره به دنبال این هستید تا از هر راهی که شده به مال و سرمایه تان بیافزایید اما این کار تاثیرات زیادی بر زندگی خانوادگی و همچنین احساسی شما میگذارد و حسرت و پشیمانی عایدتان خواهد شد.

🐡 آذر 🐡
🐲 افراد زیادی در اطرافتان وجود دارند که نسبت به آنها اعتماد دارید اما آنها جز دردسر و مشکلات برای تان چیزی به همراه ندارند، بهتر است تا می توانید فاصله تان را از این گونه افراد حفظ کنید و بیهوده خودتان را درگیر مشکلات شخصی آن‌ها نکنید.

🐡 دی 🐡
🐲 از غم و اندوه پرخیز کنید و هیچ گاه خداوند را از یاد نبرید، اگر مشکلاتی برایتان وجود دارد بدانید که صلاح و مصلحتی در آن است که در آینده به آن پی خواهید برد پس فقط خودتان را به او بسپارید.

🐡 بهمن 🐡
🐲 اگر حرفهایی در رابطه با یکی از دوستان صمیمی تان شنیدید مراقب باشید و شایعه پراکنی نکنید سعی کنید ابتدا با خودش صحبت کنید و از قضیه سر در بیاورید، رفتارهای نامناسب پیوند دوستی تان را از بین می برد.

🐡 اسفند 🐡
🐲 مسئله ای در زندگیتان به وجود آمده که برای برطرف کردنش احتیاج به کمک اطرافیان تان دارید اما هیچ کس در این راه از شما حمایت نمی کند و کاملا تنها هستید، نگران نباشید و به توانایی های خودتان ایمان داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *