daily news

فال آی چینگ هفتگی  از ۷ اسفند تا ۱۲ اسفند

فال آی چینگ هفتگی

فال روزانه

فروردین

احساس دلهره و نگرانی در زندگی تان می کنید بهتر است به درستی به تمام کارهای زندگیتان رسیدگی کنید و تأخیر در کار خود به وجود نیاورید تا مشکلات شما برطرف شود.

اردیبهشت

هرچه را که برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسندید سعی کنید فرد عاقل و دانایی باشید تا بتوانید خوشبختی را در خود ایجاد کنید و به آرامش برسید.

خرداد

بهتر است امید تان در زندگی به خداوند باشد تا بتوانید موفقیت را در آینده احساس کنید و خود را از حالت نگرانی و کسالت خیلی زود خارج کنید.

تیر

اگر هدف و آرزوی دارید برای آن تلاش کنید تا بتوانید به اهداف مورد نظر خود برسید و شادی و خوشبختی را در زندگی تان احساس کنید.

مرداد

شخصی در زندگی از شما تعریف و تمجید می کند و این باعث خوشحالی و شادمانی در شما می‌شود و برایتان موفقیت را در زندگی به وجود می آورد.

شهریور

غرور و تکبر را در زندگی از خود دور کنید تا بتوانید موفقیت را در زندگی تان به دست بیاورید و خود را به آرامش و آسایش در آینده برسانید.

مهر

در زندگی وابسته به شخصی شده‌اید بهتر است اخلاق و رفتار درست با اطرافیان تان داشته باشید تا مشکلی در زندگیتان به وجود نیاید بلکه به خوشبختی و آرامش خود را برسانید.

آبان

شخصی در زندگی به شما حسادت می کند و می خواهد مشکلات بسیاری برایتان به وجود بیاورد بهتر است بیشتر حواستان را جمع کنید.

آذر

به مجلسی بزرگ و دوست داشتنی دعوت خواهید شد در این مجلس دیدار با دوستان و اقوام تان دارید که آرامش و آسایش را در وجودتان به وجود می آورد.

دی

به زودی مشکلات و سختی ها از سر راهتان برداشته می شود شخصی به شما پیشنهاد کاری را می دهد که بهتر است قبول کنید که برایتان موفقیت آمیز خواهد بود.

بهمن

از استعدادها و خلاقیت هایتان به خوبی استفاده کنید تا بتوانید خوشبختی را در زندگی تان به دست بیاورید و خود را به شادمانی و آرامش برسانید.

اسفند

به زودی دورهمی های دوستانه و خانوادگی در پیش رو دارید که برایتان موفقیت در زندگی به وجود می آورد و شما را به خوشبختی و آرامش می رساند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *