daily news

فال آی چینگ هفتگی تاریخ : از ۳۰ مرداد تا ۵ شهریور

📓 فروردین

به زودی به موفقیت های بالای خواهید رسید و در زندگیتان پر از شور و شادی میشود در زمینه کاریتان به سود و منفعتی خواهید رسید که در آینده تان شما را خوشبخت می کند..

📓 اردیبهشت 🐃

برای موفقیت تان فقط کافیست که راه درست را انتخاب کنید تا بتوانید خودتان را به مقامات بالا در زندگیتان برسانید و به موفقیت و شادی برسید سعی کنید در امورات زندگی تان دنبال راه درست باشید..

📓 خرداد 🧜♂

اگر کسی به شما بدی کرده است سعی کنید حقش را کف دستش بگذارید اجازه ندهید در زندگی تان کسی باعث ناراحتی و عذاب شما می‌شود انرژی های منفی را از خودتان دور کنید ..

📓 تیر 🦀

سعی کنید در زندگیتان کارهای تان را به درستی انجام دهید تا باعث افتخار دیگران شوید و در امورات زندگی تان به پیروزی و موفقیت برسید هرچند که پیروزی در انتظار شما است..

📓 مرداد 🦁

سعی کنید اعتماد دیگران را نسبت به خود جلب کنید و فرد مورد اعتمادی برایشان باشید. تا در امورات زندگی تان به خواسته ای که در سر خود دارید برسید و موفقیت و شادی برای شما باشد…

📓 شهریور 🧚♀

خوشبختی در راه است بزودی در آیندتان به خوشبختی وشادی خواهید رسید جشن ازدواجی در منزل شما به وجود میاید که باعث شادی و خوشحالی شما می شود و در زمینه زندگی تان سعادت نصیبتان می‌شود.

📓 مهر ⚖

منتظر بمانید بزودی خواسته دلتان حاصل میشود وشما به هدفی که درسر خود دارید خواهید رسید اما باید کمی تلاش وکوشش تان را بالاتر ببرید تا در امورات مالی و پولی به سود ومنفعتی برسید..

📓 آبان 🦂

سعی کنید در زندگی تان تلاش و کوشش خودتان را بیشتر کنید وقت آن رسیده که زندگیتان را سر و سامان دهید و در زندگیتان تلاش کنید تا به موفقیت برسید و در امورات زندگی به پیروزی برسید..

📓 آذر 🎠

در زندگیتان با مشکلات مالی برخورد کرده اید گرانی امانتان را برید و با این وضع شما نمیتوانید در زندگیتان خودتان را به مقامات بالا بکشانید اما صبروتحمل کنید تا موفق شوید..

📓 دی 🐐

در امورات کاریتان به سود ومنفعتی خواهید رسید که برایتان خوشایند است وباعث شادی و خوشحالی شمادر زندگیتان میشود و میتوانید هدفی که در ذهنتان دارید رابه انجام برسانید…

📓 بهمن 👫

اخلاق و رفتار خودتان را درست کنید سعی کنید در کارهای تان احتیاط داشته باشید و حواستان خوب جمع باشد تا با مشکلی بر نخورید؛ از اطرافیانتان برای چند مدتی دوری کنید

📓 اسفند 🦈

در زندگیتان به زودی ثروتی به دستتان می رسد که باعث شادی و خوشحالی شما می شود و در امورات زندگی به شما کمک های زیادی می شود سعی کنید پس اندازی برای خود داشته باشیدتا به پیروزی برسید..

 

ایدے فال
@raz13599

[ad_2]

مجله دایان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *