daily news

 فال تاروت مصری روزانه  دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸

 

🧱 فروردین 🐏
🎗نماد :ماه
توطئه – فریبکاری – شخصی دروغگو و بدذات – دست به کارهای اشتباه میزنید – بی آبرویی – ذلت و خواری – در موقعیتی خطرناک قرار گرفتن – فردی ریاکار و جاسوس – تزویر و دورویی.

🧱 اردیبهشت🐃
🎗نماد :امپراطور
رسیدن به آنچه که در انتظارش هستید – امورات تان رتق و فتق خواهد شد – ثابت قدمی – فردی که قابل اطمینان می باشد – مال و سرمایه فراوان – مدیریت قوی – تلاش و کوشش بسیار – فردی قدرتمند – نشان دهنده افرادی از خانواده تان می باشند که مرد و آقا هستند.

🧱خرداد🧜‍♂
🎗نماد :عشاق
علاقه و دلباختگی – فردی که قابل اطمینان می‌باشد – مثبت‌نگری – قرار گرفتن در یک رابطه عاشقانه – اگر تصمیم دارید تا دست به کاری مهم بزنید باید صبور باشید و کاملا در موردش فکر کنید – موقعیتی متعادل.

🧱 تیر🦀
🎗نماد :عصا – جهت مخالف
موقعیتی راکد – متوقف شدن کارها – دست انجام اموری می زنید که اشتباه می باشد – سرزنش – مشکلاتی فراوان در زندگی – تنبلی و تن پروری – به نتایج دلخواهتان دست پیدا نمیکنید – دلهره – غم و اندوه – مسیری که ابتدا خوب به نظر می‌رسید اما پایانی تلخ در بر خواهد داشت – مشکلاتی در مسیرتان پدید می آید – کارهایی که سرانجام مشخصی ندارد – ضرر و زیان اقتصادی – یأس.

🧱 مرداد🦁
🎗نماد :شاه
فردی رئوف و مهربان – شخصی که از نظر مالی بسیار قدرتمند است – فردی مسئول – مدیریت – شخصی عادل – حاکم – توانایی و تسلط بر اطراف د فردی پرنفوذ و با قدرت – ثابت قدمی – نشان دهنده ی مردی که حامی و حمایت گر شما می باشد – فردی با اصل و نسب – سخاوتمندی – شروع زندگی مشترک و سعادتمندی.

🧱 شهریور🧚‍♀
🎗نماد :دلقک
موقعیت های تازه – قرار گرفتن در مسیری نو – تصمیمات جدید و درست – استقلال – شرایطی که بر وفق مرادتان می‌باشد – شادی و مسرت – دگرگونی های بزرگ – تمایل به ایجاد برقراری روابط جنسی – بی توجهی – شتابزدگی – کارهای عجولانه و سرسری.

🧱 مهر ⚖
🎗نماد :شمشیر
اتفاقات تازه – قرار گرفتن در یک مسیر موفقیت آمیز – فخر و مباهات – شک و تردید – چالش – مجبور هستید دست به انتخاب های حساس و سخت بزنید – اگر هم اکنون در موقعیت آرامی قرار دارید به زودی زندگیتان سخت خواهد شد – فکر کردن در رابطه با موضوعی – شرایطی آرام.

🧱 آبان🦂
🎗نماد :ملکه – جهت مخالف
نیکبختی که در ابتدا شادی و مسرت فراوانی را به شما می دهد اما به جاهای خوب ختم نمی‌شود – دست به کارهایی ناپسند میزنید – بی‌آبرویی و رسوایی – اهداف بد دارید – زنی که بدبین و بسیار پرخاشگر است – غیرت – فریبکاری – عدم تعادل – زنی که قصد دارد شما را در دردسر بیندازد – بی توجهی در انجام کارها – عدم اطمینان – عدم استقلال – نسبت به شخصی ظنین هستید – عدم ثبات – وقفه – شک و تردید – نمی توانید تصمیم های درست اتخاذ کنید – اضطراب – فردی خائن – از نظر اقتصادی دچار مشکل می‌شوید – شخصی که بسیار حساس و سختگیر است – فردی که قصد دارد شما را کنترل کند – رشک و حسد – تلافی کردن عمل شخصی – زنی که کمرو و گوشه گیر است.

🧱 آذر🎠
🎗نماد :دلاور
مردی مهربان و پر تلاش – شخصی که تبحر خاصی در کنترل مسائل اقتصادی دارد – شخص قابل اتکا – فردی که مسئولیت هایش را قبول دارد – فردی صبور که بسیار مهربان و رئوف می‌باشد – تهور و نترسی -ممکن است در زندگیتان به یکباره مشکلاتی رخ دهد یا آن مشکلات برطرف شود – فخر و مباهات – آگاهی و اندیشمندی – زندگی عاطفی شما دچار مشکل خواهد شد و یا به زودی رابطه ای را آغاز خواهید کرد.

🧱 دی🐐
🎗نماد :عشاق – جهت مخالف
دوری و فراق – طلاق – از بین رفتن زندگی زناشویی و یا روابط عاشقانه – ناامیدی در رابطه احساسی – رشک و حسد – عدم اطمینان به شخصی – خیانت – فریب خواهید خورد.

🧱 بهمن👫
🎗نماد :دنیا
پیروزی – تکمیل شدن کارها – رسیدن به مقاصد و اهداف – فخر و مباهات – قرار گرفتن در موقعیت های تازه – زندگی جدیدی را آغاز خواهید کرد – آگاهی – نیست به مسایل پیرامون خود آگاه هستید.

🧱 اسفند🐋
🎗نماد :جادوگر
فردی با اصل و نسب – خلاقیت – توانایی فروتن در انجام امری – اراده راسخ – فردی نسبت به کارهایش اطمینان کامل دارد – شخصی مراقب و هوشیار – فردی با مهارتهای فراوان.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *