daily news

 فال تاروت مصری روزانه دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ 

 

🧱 فروردین 🐏
🎗نماد :پیشگو
مهربانی و عطوفت – سخاوتمندی – درک کردن موقعیت دیگران – آینده نگری – فردی مومن – شروع زندگی مشترک – خواستگاری و نامزدی – فردی که همواره نگران افراد خانواده‌اش است.

🧱 اردیبهشت🐃
🎗نماد :دادرسی – جهت مخالف
درد و مرض گرفتن – عدم موفقیت – باید دست به تصمیمات مهم بزنید و ممکن است به تعویق بیافتد – ضرر و زیان مالی و دوری و فراق که مدت زمان زیادی به طول می‌انجامد.

🧱خرداد🧜‍
🎗نماد :جادوگر
فردی اصیل و با اصل و نسب – فردی مبتکر – شخصی که تواناییش در انجام کارها فراوان است – اراده راسخ – فردی که کاملاً از خودش مطمئن است – فردی که حواسش به همه چیز هست.

🧱 تیر🦀
🎗نماد :قربانی
به تعویق افتادن امری مهم – دگرگونی – سرزنش – دوری و فراق – کارهایی که نتایج نامعلوم دارد – اگر تصمیم دارید تا دست به کاری مهم بزنید باید صبر کنید – فدا کردن شخصی.

🧱 مرداد🦁
🎗نماد :امپراطور – جهت مخالف
تصمیمات مهمی که نمیتوانید آنها را انجام دهید – دهن بین بودن – فردی که از بی دست و پایی شما استفاده می‌کند و سعی می‌کند تا به اهدافش برسد – فردی ضعیف النفس و بی اراده.

🧱 شهریور🧚‍
🎗نماد :امپراطور
کسب چیزهای مهم – کارهایی که به خوبی انجام می‌شود – ثابت قدمی – فردی که کاملاً قابل اطمینان می باشد – مال و سرمایه – فرماندهی – قدرتمندی و تلاش فراوان – نشان دهنده مردی در افراد خانواده.

 

🧱 مهر ⚖️
🎗نماد :خورشید
پیروزی و رسیدن به مقصود – رضایتمندی – سعادت و زندگی عاشقانه – شادی و خوشحالی – شروع زندگی مشترک که اوقات بسیار خوبی را به شما هدیه خواهد کرد – به دنیا آوردن فرزندان زیبا و خوش قدم.

🧱 آبان🦂
🎗نماد :دلقک
موقعیت‌های تازه – رخ دادن اتفاق های جدید – دست به تصمیمات مهم و درست می‌زنید – استقلال – شرایطی عالی – خوشحالی – دگرگونی در جهت مثبت – تمایل به ایجاد روابط جنسی – کار های سرسری – شتابزدگی.

🧱 آذر🎠
🎗نماد :چرخ سرنوشت
بخت و اقبالی موافق – منفعت یافتن – از بین رفتن مشکلات و سختیها – اتفاقاتی عجیب و دور از انتظار – ترقی و رشد – آغازی نو و تازه.

🧱 دی🐐
🎗نماد :جام
آغاز روابط عاشقانه – سعادتمندی – عاشق شدن – تندرستی – خوشحالی – ایجاد شراکت های کاری – ایجاد یک رابطه جدید دوستانه – اگر عشقی در گذشته از دست داده بودید به جانب تان بازخواهد گشت – مجلس – پیروزی – فراوانی – بخت و اقبالی موافق – میزبانی از افرادی مهم.

🧱 بهمن👫
🎗نماد :ارابه – جهت مخالف
کارهایی که به بن بست می رسد – پیروزی که حاصل نمی‌شود – قصور – رشک و حسد – طمعکاری – تحت تسلط دیگران قرار گرفتن – شخصی که نمی تواند بر نفس اماره خودش مسلط باشد – فردی که سعی می‌کند تا از مشکلاتش فرار کند – فردی معتاد – زیاده خواهی.

🧱 اسفند🐋
🎗سر انسان با دو دست دراز : هوش و درایت – فردی که دارای ارج و قرب میباشد – فردی جسور و متهور – شخصی که از انجام هیچ کاری ابایی ندارد – عاقلانه رفتار کردن.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *