daily news

 فال تاروت مصری روزانه  دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ 

 

🧱 فروردین 🐏
🎗نماد :امپراطور
کسب کردن چیزهایی که برایش در تلاش هستید – انجام شدن امورات و کارها – ثابت قدمی – فردی با لیاقت – شخصی مورد اطمینان – مال و سرمایه – فرماندهی – مردی در خانواده – توانایی و تلاش بالا.

🧱 اردیبهشت🐃
🎗نماد :دلاور
مرد عاقل و دانا در حیطه مسائل اقتصادی – فردی مورد اعتماد – فردی مسئولیت پذیر – صبوری و تحمل – فردی مهربان و متهور – فردی زبر و زرنگ و لایق – به وجود آمدن یا از بین رفتن دردسرها – فخر و مباهات – آگاهی – آغاز و یا پایان یافتن یک رابطه عاشقانه.

🧱خرداد🧜‍♂
🎗نماد :عصا – جهت مخالف
وقفه – متوقف شدن – آغاز کارهای نادرست و بی نتیجه – اندوه و غم – زندگی ملال آور – برای رسیدن به اهداف تان به اندازه کافی تلاش نمی‌کنید – رعب و وحشت – آغازی که سرانجام خوبی ندارد – به وجود آمدن مشکلاتی در مسیر – کارهای نامناسب – از دست رفتن سرمایه – یأس

🧱 تیر🦀
🎗نماد :جادوگر – جهت مخالف
فردی بی اراده و ضعیف النفس – تعویق و رکود – احساس عدم امنیت – فردی که توانایی تصمیم گیری ندارد – عدم استقلال – متکی بودن به دیگران.

🧱 مرداد🦁
🎗نماد :عدالت
شرایطی موزون و همگن – راستی و درستی – فخر و مباهات – شخصی عادل و بالغ – فردی مهم و پر نفوذ – به تعویق افتادن امری مهم – دگرگونی – سرزنش – طرد شدن – انجام کارهای بی نتیجه – اگر تصمیم دارید کار مهمی را انجام دهید دست نگاه دارید – فدا کردن شخصی.

🧱 شهریور🧚‍
🎗نماد :شاه
مردی رئوف و با محبت – فردی سرمایه دار و موفق – مسئولیت پذیری – توانایی – احاطه داشتن بر اطراف – فردی پرنفوذ – مردی حامی و حمایتگر – ثابت قدمی – مردی دست و دلباز – سخاوتمندی – شروع زندگی مشترک.

 

🧱 مهر ⚖️
🎗نماد :قربانی – جهت مخالف
انجام کارهای بی نتیجه – تشخیص نادرست – غرور و نخوت – به اندازه کافی کوشش نمی‌کنید – دگرگونی در جهت نادرست و اشتباه – تصوراتی بی نتیجه و نادرست.

🧱 آبان🦂
🎗نماد :دنیا – جهت مخالف
به تعویق انداختن افتادن موضوعاتی مهم که منتظرش بودید – نرسیدن به هدف و مقصود د نداشتن امیدواری – به تعویق افتادن – رکود و سکون – برای رسیدن به موفقیت راه زیادی در پیش دارید – یاس و استیصال – سردرگمی و تشویش.

🧱 آذر🎠
🎗نماد :خورشید
پیروزی – کسب و چیزهایی که برایش در تلاش هستید – رضایتمندی – سعادت – زندگی عاشقانه – شادی و خوشحالی – به دنیا آمدن کودکانی خوشقدم و زیبارو – شروع زندگی مشترک – خوشحالی.

🧱 دی🐐
🎗نماد :شیطان
فردی بد ذات – پرخاشگری – اتفاقات ناگوار – از عرش به فرش آمدن – در موقعیتهای عجیب و جدید قرار می گیرید – فردی دورو و فریبکار – شخصی دروغگو، بسیار مراقب باشید.

🧱 بهمن👫
🎗نماد :ملکه
زنی رئوف و با محبت – فردی که ذات درستی دارد – سعادت – زنی آگاه در حیطه مسائل اقتصادی – دست و دلبازی – فردی خلاق و با استعداد، هم اکنون زمان مناسبی است که این استعدادها را شکوفا کنید – تمایل به برقراری روابط جنسی – آبستنی – جذبه – قدرت.

🧱 اسفند🐋
🎗نماد :عدالت – جهت مخالف
قضاوت های ناعادلانه – فردی که از قدرتش در جهت منفی استفاده می‌کند – حرفهای نادرست که پشت سرتان زده خواهد شد – طرفداری از فردی اشتباه – دوری و جدایی – به هم خوردن روابط زناشویی – انجام کارهای بی ثمر – آینده‌نگری در جهت اشتباه – غرور و نخوت – تنبلی.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *