daily news

فال تاروت مصری روزانه سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸

 

🧱 فروردین 🐏
🎗نماد :پیشگو
مهربانی – عطوفت – سخاوتمندی – درک کردن موقعیت دیگران – آینده نگری – فردی مومن – شروع زندگی مشترک – روابط تازه ای که بین شما و یک جنس مخالف شکل خواهد گرفت.

🧱 اردیبهشت🐃
🎗نماد :دادرسی – جهت مخالف
عدم تندرستی و سلامتی – کارهایی که با شکست مواجه خواهد شد – دست به انتخابات مهم باید بزنید اما متاسفانه این امر به تعویق می‌افتد – ضرر و زیان مالی – دوری و فراق که شما را بسیار آزار می‌دهد اما خیلی طول نخواهد کشید.

🧱خرداد🧜‍♂
🎗نماد :جادوگر
فردی با اصل و نسب و بزرگ – شخصی مبتکر و فردی که نسبت به کارش کاملاً مسلط می باشد – اراده راسخ – فردی که از خودش کاملا مطمئن است – شخصی که حواسش به همه چیز میباشد.

🧱 تیر🦀
🎗نماد :قربانی
به تعویق افتادن امری مهم – دگرگونی – از عرش به فرش آمدن – سرزنش – دوری و فراق – کارهایی که نتایجی نامعلوم در پی دارد – اگر تصمیم دارید تا دست به کاری مهم بزنید هم اکنون باید صبر کنید – فدا کردن شخصی.

🧱 مرداد🦁
🎗نماد :شیطان
فردی شیطان صفت و بد ذات – فردی که ظالم و ستمگر میباشد – اتفاقات بسیار ناگوار – قرار گرفتن در موقعیت های تازه و بد – شخصی دروغگو و فریب کار که به دروغ و حیله سعی دارد کارهایش را پیش ببرد.

🧱 شهریور🧚‍♀
🎗نماد :امپراطور – جهت مخالف
شخصی که نمی تواند برای زندگیش تصمیم بگیرد – فردی ضعیف النفس – شخصی دهن بین – فردی که می‌خواهد برای رسیدن به اهدافش شما را مورد سوء استفاده قرار دهد و برایتان دردسر آفرین شود.

🚸 @Fal_talebini 🚸

🧱 مهر ⚖️
🎗نماد :امپراطور
رسیدن به هر آنچه که در انتظارش هستید – اموراتتان به خوبی انجام خواهد شد – ثابت قدمی – فردی که می‌توانید به او اطمینان کنید – مال و سرمایه – فرماندهی – فردی قدرتمند و شخصی که تلاشش فراوان است – نشان‌دهنده مردی در افراد خانواده‌تان می باشد.

🧱 آبان🦂
🎗نماد :خورشید
پیروزی – رسیدن به هر آنچه که در انتظارش هستید – رضایتمندی – سعادت – زندگی عاشقانه – خوشی – ازدواجی که سعادت و خوشبختی فراوانی برایتان به همراه خواهد داشت – نشان دهنده بارداری و کودکان فراوان می‌باشد.

🧱 آذر🎠
🎗نماد :دلقک
اتفاقاتی تازه – قرار گرفتن در موقعیت‌های جدید – دست به انتخابات عالی و تازه می زنید – استقلال – شرایطی عالی – خوشحالی – دگرگونی در جهت مثبت – تمایل به ایجاد روابط جنسی – کار های سرسری – شتابزدگی.

🧱 دی🐐
🎗نماد :چرخ سرنوشت
بخت و اقبال به شما رو می کند – منفعتی فراوان خواهید یافت – مشکلاتی که به انتها میرسد – اتفاقاتی عجیب و دور از انتظار – رشد و ترقی – موقعیت‌های تازه.

🧱 بهمن👫
🎗نماد :جام
قرار گرفتن در یک رابطه عاشقانه – سعادت و خوشبختی – خوشحالی – متحد شدن زن و مرد – روابط دوستانه ای که به زودی شکل خواهد گرفت – اگر عشقی را در گذشته از دست داده اید به جانبتان بازخواهد گشت – شراکت های کاری – مهمانی و دورهمی – پیروزی – فراوانی – بخت و اقبالی موافق – میزبانی از افرادی مهم.

🧱 اسفند🐋
🎗نماد :ارابه – جهت مخالف
کارهایی که با شکست مواجه خواهد شد – رشک و حسد – فردی که طمعکار میباشد – شخصی که نمیتواند به خودش مسلط باشد و از نفس اماره پیروی می کند – فردی معتاد – به شما هشدار می دهد که مراقب باشید و پایتان را بیشتر از گلیمتان دراز نکنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *