daily news

 فال تاروت مصری روزانه  شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸

 

🧱 فروردین 🐏
🎗نماد :دلاور
مردی توانا در مسائل اقتصادی – فردی که می‌توانید به او اعتماد کنید – شخصی که به مسئولیت هایش واقف است – صبوری – پسری مهربان و متهور – فردی زبر و زرنگ – به وجود آمدن یا از بین رفتن گرفتاری ها – فخر و خودخواهی – آگاهی – آغاز و پایان روابط عاشقانه.

🧱 اردیبهشت🐃
🎗نماد :عشاق – جهت مخالف
دوری و انزوا – از بین رفتن روابط عاشقانه – طلاق – اندوهی فراوان در عشق – رشک و حسد – فردی که نمی توانید به او اطمینان کنید – خیانت و فریبکاری.

🧱خرداد🧜‍♂
🎗نماد :چرخ سرنوشت
بخت و اقبالی موافق – بهره و منفعت – از بین رفتن گرفتاری ها – اتفاقات دور از انتظار و عجیب – رشد ترقی – آغازی تازه – زندگی سعادتمند و راحت – راضی به قضا و قدر بودن.

🧱 تیر🦀
🎗نماد :دلقک
آغازی تازه – موقعیت‌های جدید – دست به تصمیماتی می‌زنید که بسیار عالی و مناسب است – استقلال – شرایطی عالی – خوشحالی – دگرگونی – روابط جنسی – کارهای سرسری – شتابزدگی.

🧱 مرداد🦁
🎗نماد :کاهن – جهت مخالف
فردی که بسیار نادان و بی توجه است – کارهای سرسری – انجام کارهایی که هیچ موفقیتی برایتان در پی ندارد و کاملا پوچ و بیهوده است – از مسیر تان بیرون بکشید – لجبازی و عدم توجه به حرف های بزرگترها.

🧱 شهریور🧚‍♀
🎗نماد :شمشیر
آغازی تازه – قرار گرفتن در یک مسیر موفقیت‌آمیز – فخر و مباهات – شک و دودلی – انتخاب های سخت – به چالش کشیده شدن – آرامشی که خیلی دوام نخواهد داشت – اندیشه و تعقل – زندگی آرام.

🧱 مهر ⚖️
🎗نماد :جام – جهت مخالف
غرور و نخوت – روابط عاشقانه ای که بر پایه دروغ بنا شده – عدم رضایت از زندگی – شک و دودلی – روابط عاشقانه ای که برهم میخورد – اشتباه متوجه شدن – کارهای احمقانه – دعوا و درگیری – زیاده‌روی – عشقی که یک طرفه می باشد .

🧱 آبان🦂
🎗نماد :ماه – جهت مخالف
کارهای اشتباهی که خیلی مهم نمی باشد – بیماری و مراجعه به بیمارستان یا پزشک – از نظر روحی مشکلاتی برایتان پدید می آید – از فردی سوء استفاده میکنید – مشکلاتی عدیده.

🧱 آذر🎠
🎗نماد :عشاق
روابط عاشقانه – موزون بودن شرایط – اطمینان – مثبت نگری – وارد شدن در یک رابطه جدید – اگر تصمیم دارید تا کاری مهم را انجام دهید باید هم اکنون دست نگه دارید و بیشتر فکر کنید.

🧱 دی🐐
🎗نماد :دلقک
آغازی تازه – اتفاق‌هایی نو و جدید – تصمیماتی که بسیار مثبت و عالی می باشد – استقلال – شرایطی عالی – خوشحالی – دگرگونی – روابط جنسی – کارهای سرسری – شتابزدگی.

🧱 بهمن👫
🎗نماد :قلعه
مشکلاتی که در گذشته پدید آورده بودید را به دست فراموشی می سپارید – روابط دوستانه ای که پایان خواهد یافت – از عرش به فرش رسیدن – تحولاتی که به یکباره رخ می‌دهد و در جهت منفی می باشد – ضرر و زیان شدید اقتصادی – تمام شدن روابط.

🧱 اسفند🐋
🎗نماد :نوباوه
پسری رئوف و مهربان – به دنیا آمدن نوزادی زیبارو و خوش قدم – خبرهای عجیب – فردی که در رویا و خیال به سر می‌برد – شخصی اندیشمند و عاقل – فردی دست و دلباز د شخصی که تمایل به کسب علم و دانش دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *