daily news

 فال تاروت مصری روزانه  شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

 

🧱 فروردین 🐏
🎗نماد :عدالت – جهت مخالف
قضاوت های ناعادلانه – فردی که از قدرتش در جهت منفی استفاده می‌کند – حرفهای نادرست که پشت سرتان زده خواهد شد – طرفداری از فردی اشتباه – دوری و جدایی – به هم خوردن روابط زناشویی – انجام کارهای بی ثمر – آینده‌نگری در جهت اشتباه – غرور و نخوت – تنبلی.

🧱 اردیبهشت🐃
🎗نماد :عصا – جهت مخالف
وقفه – متوقف شدن – آغاز کارهای نادرست و بی نتیجه – اندوه و غم – زندگی ملال آور – برای رسیدن به اهداف تان به اندازه کافی تلاش نمی‌کنید – رعب و وحشت – آغازی که سرانجام خوبی ندارد – به وجود آمدن مشکلاتی در مسیر – کارهای نامناسب – از دست رفتن سرمایه – یأس

🧱خرداد🧜‍♂
🎗نماد :قربانی – جهت مخالف
نخوت و خودپسندی – مشکلات و گرفتاری هایی که در زندگیتان فراوان است – فردی ضعیف النفس – نرسیدن به آرزوها و اهداف به علت بی ارادگی – نبودن حس راحتی و آرامش در زندگی.

🧱 تیر🦀
🎗نماد :عصا
آغازی تازه – سفرهایی لذت‌بخش – اتفاقاتی جدید – ارث و ماترک – کاری تازه – ماموریت های کاری موفق – به دنیا آمدن – برای رسیدن به اهدافتان دست به تصمیماتی عالی می‌زنید – فردی رئوف – شخصی مرفه – کارهایی که به کمک فردی با تجربه به نتیجه خوب می رسد – شراکت های کاری – فردی اصیل و نجیب.

🧱 مرداد🦁
🎗نماد :خورشید – جهت مخالف
انزوا و جدایی – از بین رفتن رابطه عاشقانه و یا زناشویی – آینده ای مبهم پیش رویتان است – در مسیر زندگی شکست میخورید – عدم احساس نیکبختی.

🧱 شهریور🧚‍♀
🎗نماد :ستاره
انجام شرکتهای کاری تازه که سود و منفعت فراوان را نصیب تان می‌کند – رسیدن به مال و سرمایه – سعادتمندی – امیدواری – شخصی مؤمن – متعادل بودن – آینده‌نگری – خوشحالی – مثبت‌نگری – تندرستی – راه های تازه و نو.

🧱 مهر ⚖️
🎗نماد :شاه
مردی رئوف و با محبت – فردی سرمایه دار و مرفه – شخصی پرنفوذ و شناخته‌شده – مسئولیت پذیری – فرماندهی – فردی عادل – توانایی بالا – احاطه داشتن بر اطراف – پدری حامی و سخاوتمند – فردی نیک سیرت – دست و دلبازی – شروع زندگی مشترک.

🧱 آبان🦂
🎗نماد :شمشیر – جهت مخالف
فردی که از قدرت و نفوذش در جهت منفی استفاده می‌کند – سد و مانع – پرخاشگری – بی عدالتی – کارهایی که به نتیجه نمی‌رسد – فردی که شما را مجبور به کارهایی می کند که نسبت به آن هیچ علاقه‌ای ندارید – فردی خائن – ضلالت و گمراهی – اوضاعی نامطمئن – دست به کارهای نامناسب میزنید – حبس شدن – از جانب دیگران طرد می شوید – گوشه گیری – یاس و ناامیدی.

🧱 آذر🎠
🎗نماد :ملکه
زنی رئوف و با محبت – شخص که ذات بسیار خوبی دارد – سعادتمندی – زنی که در مسائل اقتصادی کاملاً آگاه و عاقل است – دست و دلبازی – عقل و درایت فراوان – استفاده از توانایی ها و تکمیل شدن امری مهم – اگر تصمیم به انجام کاری دارید هم اکنون زمان مناسبی است – تمایل به روابط زناشویی – آبستنی جذبه – رهبری.

🧱 دی🐐
🎗نماد :دلاور – جهت مخالف
فردی طمعکار و مغرور – عدم مسئولیت پذیری – کم تحملی – عدم توجه به کارها – رکود و وقفه در حیطه مسائل اقتصادی – فردی آب زیر کاه – انجام کارهای احمقانه – فردی خائن و فریبکار – سواستفاده از توانایی‌ها – فردی ظالم و ستمگر – فردی پردردسر – شخصی که نمی توان به او اعتماد کرد.

🧱 بهمن👫
🎗نماد :جام – جهت مخالف
غرور – نخوت – روابط عاشقانه ای که بر پایه دروغ استوار شده – شک و دودلی – از بین رفتن روابط دوستانه یا عاشقانه – عشق یک طرفه – دچار اشتباه شدن – کارهای احمقانه – دعوا با دوستان یا خانواده – زیاده‌روی.

🧱 اسفند🐋
🎗نماد :قلعه
گذشته و مشکلاتش را به دست فراموشی می سپارید – روابط دوستانه ای که پایان خواهد یافت – از عرش به فرش رسیدن – تغییراتی که به یکباره رخ می‌دهد – رخ دادن اتفاق های عجیب و دور از انتظار – ضرر و زیان اقتصادی.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *