daily news

فال تاروت مصری روزانه  شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸ 

 

🧱 فروردین 🐏
🎗نماد :راهبه
علم و آگاهی – فردی اندیشمند – شخصی عاری از گناه و بزه – عجله – فردی که سعی می‌کند برای رسیدن به اهدافش به ندای درونش گوش کند – برای اینکه بتوانید به اهداف تان دست پیدا کنید باید صبور باشید – هم اکنون در اوضاع خوبی به سر نمی برید – فردی منزوی و گوشه گیر.

🧱 اردیبهشت🐃
🎗نماد :دادرسی
تندرستی – ترمیم – باید برای رسیدن به اهدافتان تصمیمات مهمی اتخاذ کنید – آگاهی نسبت به شرایط پیرامون – از بین رفتن مشکلات – اگر هم اکنون دچار بیماری هستید به زودی سلامتی خود را باز خواهید یافت.

🧱خرداد🧜‍♂
🎗نماد :عصا – جهت مخالف
سکون – متوقف شدن کارها – شروعی که پایان بدی در پیش دارد – سرزنش – مشکلاتی فراوان در زندگی – تنبلی و تن پروری – برای رسیدن به اهداف‌تان هیچ تلاشی به خرج نمی‌دهید – دلهره – غم و محنت – کارهایی که در ابتدا خوب به نظر می‌آمد ولی نتایج بدی در پی دارد – مشکلی در مسیرتان پدید می آید – ضرر و زیان اقتصادی – یاس.

🧱 تیر🦀
🎗نماد :قربانی
به تعویق افتادن امری مهم – دگرگونی هایی در جهت منفی – سرزنش – دوری و فراق – رسیدن به انتهای امری – اگر قصد دارید تا دست به کاری مهم بزنید باید هم اکنون صبر کنید – فدا کردن کسی – اوضاع نامساعد.

🧱 مرداد🦁
🎗نماد :نوباوه
فردی رئوف – مهر و عطوفت – تولد فرزندی خوش قدم – رسیدن خبرهای تازه – فردی که در رویا و خیال به سر می‌برد – شخصی اندیشمند و بسیار عاقل و دانا – فردی تحصیلکرده – کسی که به واسطه علم و دانشش به همه چیز دست پیدا میکند.

🧱 شهریور🧚‍♀
🎗نماد :عدالت
اوضاع موافق و همگن – شخصی درستکار – راستی و درستی – فردی که بسیار قوی و قدرتمند می‌باشد – به تعویق افتادن امری مهم – دگرگونی‌هایی در جهت منفی – سرزنش – دوری و فراق – رسیدن به انتهای امری – اگر قصد دارید تا دست به کاری مهم بزنید باید صبر کنید – فدا کردن شخصی.

🧱 مهر ⚖
🎗نماد :دلقک
اتفاقات تازه – موقعیت‌های جدید – باید دست به تصمیمات مهم و تازه بزنید که موفق نخواهید شد – استقلال – شرایط عالی – شادی و مسرت – دگرگونی – تمایل به ایجاد برقراری روابط جنسی – شتاب‌زدگی – کار هایی از روی عجله و سرسری.

🧱 آبان🦂
🎗نماد :قلعه
اتفاقاتی که در گذشته برایتان رخ داده است را به دست فراموشی میسپارید – روابط دوستان ای که پایان خواهد یافت – اتفاقاتی که به یکباره رخ می‌دهد و در جهت منفی می باشد – از نظر اقتصادی ضربه خواهید خورد – پایان یافتن روابط عاشقانه.

🧱 آذر🎠
🎗نماد :شاه
شخصی رئوف و مهربان – فردی که از نظر اقتصادی بسیار قدرتمند می‌باشد – فردی قوی و پرنفوذ – شخصی که به مسئولیت‌هایش واقف است – مدیریتی قوی – شخصی عادل – هدایتگری – تسلط به پیرامون – مردی که حامی و حمایت گر است – ثابت قدمی – فردی سخاوتمند – شروع زندگی مشترک – سعادتمندی.

🧱 دی🐐
🎗نماد :ملکه
زنی رئوف – یک مادر که بسیار دلسوز میباشد – فردی خوش طینت – سعادتمندی – عطوفت – زنی قدرتمند در موقعیت های اقتصادی – دست و دلبازی – فردی خلاق و آگاه – شخصی باهوش و با درایت – هم اکنون زمان مناسبی است برای به کارگیری توانایی هایتان – شهوت – آبستنی و بارداری – فردی با جذبه – مدیریتی قوی – سخاوتمندی.

🧱 بهمن👫
🎗نماد :شمشیر – جهت مخالف
شخص ظالم و ستمگر – فردی که از قدرتش در جهت منفی استفاده می‌کند – دست به کارهایی می‌زنید که هیچ تمایلی نسبت به آنها ندارید – وضعیتی نامتعادل – خیانتکاری – خشم و غضب – ضلالت – نداشتن هدف مشخص در زندگی – تشویش و دلهره – دست به کاری نامناسب میزنید – حبس شدن – دوری و فراق – شرایطی بد و ناامیدی – تمایل به انزوا – ترد شدن از جانب دیگران.

🧱 اسفند🐋
🎗نماد :کاهن – جهت مخالف
بیفکری – سرسری عمل کردن – کارهایی که هیچ نتیجه‌ای در بر ندارد – سطحی‌نگری – به شما توصیه می‌کند که از مسیرتان بازگردید – لج و لجبازی – عدم توجه به حرف های بزرگتر های تان – به وجود آمدن مشکلات شدید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *