daily news

 فال تاروت مصری روزانه  چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ 

🧱 فروردین 🐏
🎗نماد :نوباوه
شخصی رئوف – عطوفت – به وجود آمدن خبرهای مهم – شخصی که در رویا و خیال به سر می‌برد – فردی اندیشمند و بسیار باهوش – فردی دست و دلباز – شخصی تحصیلکرده – فردی که علاقه دارد تا ادامه تحصیل دهد.

🧱 اردیبهشت🐃
🎗نماد :قربانی
به تعویق افتادن امری مهم – دگرگونی های بزرگ – تغییراتی منفی – سرزنش – کردن – دوری و فراق – راه هایی که به انتهای نامعلوم می رسد – اگر تصمیم دارید دست به کاری مهم بزنید هم اکنون صبر کنید – فداکردن شخصی.

🧱خرداد🧜‍♂
🎗نماد :شمشیر – جهت مخالف
فردی که از توانایی هایش در جهت منفی استفاده می کند – مشکلاتی سر راهتان پدید خواهد آمد – فردی ستمگر و ظالم – کارهایی که بی نتیجه است – مجبور کردن شما به کارهایی که به آنها بی علاقه هستید – به شما خیانت خواهد شد – فردی خشن – ضلالت و بی هدفی – سردرگمی – دست به کارهای ناشایست می‌زنید – طرد شدن – حبس شدن – منزوی شدن – یأس و ناامیدی.

🧱 تیر🦀
🎗نماد :کاهن – جهت مخالف
فردی سطحی نگر و نادان – کارهایی که از روی عجله و شتابزدگی انجام شود – دست به اعمالی می زنید که هیچ نتیجه ای در بر ندارد – وارد کاری شده اید که باید سریعاً از آن بیرون بکشید – لجبازی و غرور بیجا.

🧱 مرداد🦁
🎗نماد :ملکه
زنی رئوف – فردی که ذات بسیار خوبی دارد – سعادتمندی – مهربانی – زنی که در مسائل اقتصادی کاملاً آگاه است – فردی دست و دلباز – شخصی باهوش و عاقل -کارهای خلاقانه – استفاده از استعدادها – تکمیل شدن کارها – هم اکنون زمان بسیار مناسبی برای انجام کارهای تان است – روابط زناشویی – آبستنی – فردی باجذبه – مدیریتی قوی.

🧱 شهریور🧚‍♀
🎗نماد :راهبه
علم و آگاهی – فردی اندیشمند و آگاه – شخصی عاری از گناه و خالص – عجله – آموزگاری که برای رسیدن به آرزوهایش به ندای درونی اش گوش فرا می دهد – برای انجام کاری باید هم اکنون دست نگاه دارید و منتظر زمان مناسبش باشید.

🧱 مهر ⚖️
🎗نماد :عدالت
شرایطی موزون و همگن – عدالت – شخصی عادل – راستی و درستی – فخر و مباهات – فردی بسیار مهم و پر نفوذ – به تعویق افتادن امری مهم – دگرگونی هایی در جهت منفی – سرزنش – دوری و فراق – کارهای بی نتیجه – اگر تصمیم دارید دست به کاری بزنید هم اکنون صبر کنید – فدا کردن شخصی.

🧱 آبان🦂
🎗نماد :دلقک
آغازی نو و تازه – اتفاقاتی جدید – قرار گرفتن در موقعیت های خوب – دست به تصمیماتی تازه و درست می زنید – استقلال – شرایط عالی – خوشحالی – دگرگونی – تمایل به روابط جنسی – کار های سرسری – شتابزدگی.

🧱 آذر🎠
🎗نماد :قلعه
اتفاقاتی که در گذشته روی داده را به دست فراموشی می‌سپارید – روابط دوستانه که پایان خواهد یافت – دگرگونی هایی که به یکباره رخ می‌دهد و در جهت منفی میباشد – اتفاقات ناخوشایند – ضرر و زیان اقتصادی – قطع ارتباط عاشقانه.

🧱 دی🐐
🎗نماد :عصا – جهت مخالف
وقفه و تعلیق – راکد شدن شرایط – کارهایی که به اشتباه شروع کرده‌اید – افسردگی و پریشان احوالی – برای اینکه به موفقیت برسید تمام تلاشتان را نمی کنید – درد و اندوه د کارهایی که در ابتدا خوب به نظر می‌آمد اما هم اکنون با مشکل مواجه شده – ضرر و زیان اقتصادی – یأس – وحشت

🧱 بهمن👫
🎗نماد :شاه
مردی رئوف – مردی بزرگ و مرفه و ثروتمند – فردی پرنفوذ – شخصی که به مسئولیت هایش واقف است – فرمانبرداری از شخصی مهم – شخصی عادل – قدرتمندی – احاطه داشتن به اطراف – فردی که می توانید به او اعتماد کنید – مردی بسیار نیک سیرت – فردی سخاوتمند – شروع زندگی مشترک – سعادتمندی.

🧱 اسفند🐋
🎗نماد :دادرسی
تندرستی – مشکلاتی که برطرف می شود – از نو ساختن چیزی – دست به انتخاب هایی باید بزنید که بسیار مهم و ضروری است – حواس جمعی – رخ دادن اتفاق های بسیار خوب – زندگی بر وفق مرادتان میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *