daily news

 فال تاروت مصری روزانه یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ 

 

🧱 فروردین 🐏
🎗نماد :ملکه
زنی رئوف و نیک سیرت – سعادتمندی – عطوفت – زنی که در حیطه مسائل اقتصادی کاملاً ماهر است – دست و دلبازی – تعقل و اندیشه – استعداد و توانایی – تکمیل شدن – هم اکنون زمانی مناسب برای شکوفایی استعداد هایتان است – برقراری رابطه جنسی – آبستنی – جذبه – قدرت.

🧱 اردیبهشت🐃
🎗نماد :شیطان
فردی بد ذات – ستمگری و خشم – اتفاقات بسیار بد – از عرش به فرش رسیدن – موقعیت هایی که تاکنون تجربه نکرده اید و بسیار برایتان ناخوشایند می باشد – فردی دورو و چرب زبان – فریبکاری و دروغگویی.

🧱خرداد🧜‍
🎗نماد :امپراطور
فردی که قدرت و نفوذ فراوانی دارد – مدیریت و رهبری – ثروتی فراوان – جاه و مقام – رسیدن به سرمنزل مقصود – سعی و تلاش فراوان – آرامش و آسایش – نیکبختی.

🧱 تیر🦀
🎗نماد :پیشگو – جهت مخالف
انجام کارهای نادرست – دست و دلبازی های بیش از حد – شخصی ضعیف – عدم توانایی برای انجام کارها – تنبلی و رخوت – فردی مریض احوال – جنگ و دعوا – آشوب – شخصی کافر – فردی که نسبت به آیین و رسوم هیچ تعصبی ندارد.

🧱 مرداد🦁
🎗نماد :عصا
آغازی تازه – سفری اتفاقاتی – موقعیتی عجیب – وارد شدن به کاری تازه – سود و منفعت – به دنیا آمدن – برای رسیدن به اهدافتان تصمیمات درست می گیرید – شخصی رئوف و مرفه – کارهایی که به کمک یکی از دوستانتان به پایان میرسد – شراکت های کاری – فردی اصیل و نجیب.

🧱 شهریور🧚
🎗نماد :ستاره – جهت مخالف
هم اکنون زمان مناسبی برای انجام کارهای جدید و شراکت های مالی نمی باشد – مشکلات شدید اقتصادی – حرص و آز – متعادل نبودن – منفی نگری – غم و اندوه – بخت و اقبالی نامناسب – بدشگونی – نرسیدن به آمال و آرزوها.

🧱 مهر ⚖️
🎗نماد :دنیا – جهت مخالف
به تعویق انداختن افتادن موضوعاتی مهم که منتظرش بودید – نرسیدن به هدف و مقصود د نداشتن امیدواری – به تعویق افتادن – رکود و سکون – برای رسیدن به موفقیت راه زیادی در پیش دارید – یاس و استیصال – سردرگمی و تشویش.

🧱 آبان🦂
🎗نماد :خورشید
پیروزی – کسب کردن چیزهایی که برایش در تلاش هستید – داشتن رضایت خاطر از زندگی – سعادت – زندگی عاشقانه – لذت بردن از زندگی – شروع زندگی مشترک – به دنیا آمدن نوزادی خوش قدم.

🧱 آذر🎠
🎗نماد :چرخ سرنوشت
بخت و اقبال موافق – منفعت – از بین رفتن دردسرها و مشکلات – اتفاقات دور از انتظار – رشد و ترقی – آغازی تازه – تسلیم قضا و قدر بودن – خوشبختی و رسیدن به سعادت در زندگی.

🧱 دی🐐
🎗نماد :عصا – جهت مخالف
وقفه – متوقف شدن – آغاز کارهای نادرست و بی نتیجه – اندوه و غم – زندگی ملال آور – برای رسیدن به اهداف تان به اندازه کافی تلاش نمی‌کنید – رعب و وحشت – آغازی که سرانجام خوبی ندارد – به وجود آمدن مشکلاتی در مسیر – کارهای نامناسب – از دست رفتن سرمایه – یأس

🧱 بهمن👫
🎗نماد :عدالت – جهت مخالف
فردی که از قدرتش در جهت منفی استفاده می‌کند – حرفهای نادرستی در رابطه با شما زده میشود – بی انصافی – طرفداری از فردی نادرست – دوری و فراق – به هم خوردن یک رابطه عاشقانه یا زناشویی – نگرانی های بی مورد – آینده نگری های اشتباه – غرور و نخوت – تنبلی – دگرگونی در جهت منفی.

🧱 اسفند🐋
🎗نماد :اعتدال
اعتماد – شکیبایی – شرایط را ثابت نگاه دارید – کارهایی از روی اصول انجام گرفته – اموراتتان به بهترین شکل انجام میدهید – جلوگیری از تندروی یا کندروی که می‌تواند به نفع تان باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *