daily news

فال تاروت مصری روزانه ۱۷ مهر ۱۳۹۸

 فال مصری

چینش سه کارتی ۸۷% جوابدهی

 

فروردین
نماد :شاه
مردی رئوف و ثروتمند – فردی پرنفوذ – شخصی که به مسئولیت هایش واقف است – فرماندهی – شخصی عادل – توانایی – احاطه داشتن بر اطرافیان – فردی که حرف هایش سند است – مردی حامی و حمایت گر – ثابت قدمی – فردی با اصل و نسب – سخاوتمندی – شروع زندگی مشترک و سعادتمندی.

اردیبهشت
نماد :دادرسی
تندرستی – ترمیم شدن – دست به انتخاباتی مهم و اساسی میزنید – آگاهی – رهایی از کسالت – اتفاقات خوبی که در زندگی برایتان رخ خواهد داد – مشکلاتی که به زودی برطرف می شود.

خرداد‍
نماد :شمشیر
آغازی نو و تازه – قرار گرفتن در یک مسیر موفقیت‌آمیز – فخر و مباهات – دودلی – انتخاب هایی که برایتان سخت است – چالش – شک و تردید – آرامشی که دوام نخواهد داشت – اندیشه و تفکر – شرایطی آرام.

تیر
نماد :ماه
مکروحیله – فردی فریبکار – دست به کارهای نادرست میزنید – بی آبرویی – خواری – قرار گرفتن در موقعیت های خطرناک – فردی دروغگو و خوش ظاهر – شخصی شما را فریب می دهد مراقب باشید.

مرداد
نماد :دلاور – جهت مخالف
شخصی مکار و مغرور – فردی که مسئولیت هایش را انجام نمیدهد – کم تحملی – بی توجهی – تعویق – رکود در مسائل اقتصادی – فردی اسرارآمیز – کارهای احمقانه – خیانتکاری – ستمگری – فردی پردردسر – شخصی که نمی توانید به او اعتماد کنید – حیله.

شهریور‍
نماد :کاهن
انزوا – توجه د فردی که ترجیح می‌دهد در تنهایی خودش به سر ببرد – مردی بزرگ که کمکتان می‌کند تا مسیر درست را بیابید – شخصی مومن – فردی که حواسش بسیار جمع است.

بیشتر بخوانید:فال قهوه امشب

مهر
نماد :راهبه
علم – شخصی حکیم – فردی عاری از گناه و خالص – عجله – شخصی که ذات درستی دارد – برای اینکه بتوانید به آرزوهایتان برسید به ندای درون خود گوش فرا دهید – صبوری کنید و اگر قصد انجام کاری را دارید منتظر بمانید.

آبان
نماد :عصا – جهت مخالف
وقفه – متوقف شدن کارهایی که بی نتیجه می باشد – افسردگی و مشکلات فراوان – تنبلی – برای رسیدن به هدف های تان تلاش فراوان ندارید – وحشت – کارهایی که در ابتدا خوب به نظر می‌رسید اما با مشکل مواجه می شود – کارهای نامناسب – ضرر و زیان اقتصادی – یأس.

آذر
نماد :خورشید
پیروزی – کسب کردن چیزهایی که در تلاش هستید – رضایتمندی – سعادت – زندگی عاشقانه – شروع زندگی مشترک – موفقیت و پیروزی در آینده – فرزندانی زیبارو و سالم.

دی
نماد :عدالت – جهت مخالف
در حقتان ظلم می شود – شخصی از شما سوء استفاده میکند د حرفهای نادرست پشت سرتان می زنند – جدایی د انجام کارهایی بی هدف – عدم تلاش و کوشش فراوان – انحراف در مسیر.

بهمن
نماد :قربانی
به تعویق افتادن امری مهم – دگرگونی در جهت منفی – سرزنش د دوری و فراق – کارهای بی نتیجه – اگر تصمیم دارید کاری را انجام دهید فعلا دست نگه دارید – فدا کردن شخصی.

اسفند
نماد :نوباوه
شخصی با محبت و رئوف – آمدن نوزادی زیبارو – رسیدن خبرهای مهم – فردی که در رویا و خیال به سر می‌برد – فردی اندیشمند و دانا – دست و دلبازی – تمایل به ادامه تحصیل.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *