daily news

فال تاروت مصری روزانه ۲۰ مهر ۱۳۹۸

فال تاروت مصری

فال حافظ آنلاین

چینش سه کارتی ۸۷ % جوابدهی

فروردین
نماد :اعتدال
مسیری میانه را در پیش گرفته اید – شرایطی معتدل و هماهنگ – همه چیز همان طور که میخواهید پیش می‌رود – رضایتمندی از شرایط موجود – اعتماد – تحمل و صبر بالا – دوری از افراط و تفریط.

اردیبهشت
نماد :عدالت – جهت مخالف
ناعدالتی و حق کشی – فرق گذاشتن – شخصی که از شما سوء استفاده می کند – حرفهای نادرست – شایعات بی اساس – افترا – به هم خوردن یک رابطه عاشقانه – از بین رفتن زندگی زناشویی – جانفشانی های بی ثمر – آینده نگری در جهت نادرست – غرور – به اندازه کافی برای تغییر وضعیتتان تلاش نمی‌کنید – دگرگونی‌هایی که در جهت نادرست صورت می‌گیرد.

خرداد‍
نماد :قربانی – جهت مخالف
جان فشانی هایی که هیچ ثمری در پی ندارد – از خودگذشتگی که برای طرف مقابلتان ارزشی ندارد – تصمیماتی که در جهت اشتباه گرفته شده – غرور و نخوت – به اندازه کافی تلاش نمی کنید – تغییراتی که در جهت منفی و اشتباه روی می‌دهد.

تیر
نماد :عصا – جهت مخالف
وقفه و سکون – آغاز کارهایی که اشتباه می باشد – سرزنش و افسردگی – به اندازه کافی برای رسیدن به اهدافتان تلاش نمی کنید – ترس و واهمه – درد و سختی – کارهایی که در ابتدا خوب پیش می‌رفت اما مشکلاتی در میانه راه به وجود آمده – انجام کارهای بی ثمر – زیان اقتصادی – یأس و اندوه.

مرداد
نماد :خورشید – جهت مخالف
انزوا و گوشه نشینی – رابطه ای که به شکست ختم می شود – نامزدی و یا روابط عاشقانه ای که به ازدواج ختم نمی شود – عدم احساس سعادت و نیکبختی – آینده مبهمی پیش رو دارید – عدم موفقیت و متحمل شکست شدن.

شهریور‍
نماد :ستاره
انجام شراکت و معاملاتی تازه که برایتان کاملا سودمند خواهد بود – رسیدن به سرمایه فراوان – سعادت و نیکبختی – امیدواری نسبت به مسائلی در اطرافتان – فردی مومن – متعادل بودن – مثبت نگری – خوشحالی و لذت – رهایی از بیماری و ناخوش احوالی – موقعیت های تازه ای پیش روی تان خواهید دید.

فال های پیشنهادی امروز :فال قهوه/فال روزانه/فال نوستراداموس

مهر
نماد :شاه
مردی مهربان و از خود گذشته – فردی مرفه و سرمایه دار – شخصی پرنفوذ قدرتمند – مسئولیت‌پذیری و فرماندهی – فردی که میان شما و شخص دیگری قضاوت عادلانه خواهد داشت – احاطه داشتن بر اطرافیان – شخصی قدرتمند که می توانید بر روی حمایتش حساب کنید – پدری حامی و اصیل – فردی خوش برخورد و دست و دلباز – ازدواج عالی پیش رو دارید.

آبان
نماد :شمشیر – جهت مخالف
فردی که از توانایی هایش در جهت منفی استفاده می‌کند – زورگوئی و ظلم – سد و مانعی بزرگ – انجام کارهای بی نتیجه – مجبور هستید دست به کارهایی بزنید که هیچ تمایلی بدان ندارید – متعادل نبودند – خیانت می کنید و یا خیانت می‌بینید – دسیسه – فردی خشن و بد اخلاق – ضلالت و سردرگمی – بی هدف بودن – همهمه و آشوب – انجام کارهایی که نتایج بدی در بردارد – طرد شدن – حبس شدن – انزوا طلبی و گوشه نشینی.

آذر
نماد :دلقک
آغازی تازه پیش رو دارید – اتفاقات جدیدی برایتان روی می دهد – موقعیت هایی که می تواند شما را به اهدافتان برساند – تصمیمات درست اتخاذ خواهید کرد – به نتایج خوبی دست خواهید یافت – استقلال – شرایط عالی را تجربه می کنید – خوشحالی و نشاط – تغییراتی بزرگ – انجام کارهای عجولانه و سرسری.

دی
نماد :دلاور – جهت مخالف
فردی مغرور و خودخواه – عدم مسئولیت پذیری – کم تحملی – رکود و وقفه ای طولانی در مسائل اقتصادی به وجود می‌آید – شخصی حیله گر و آب زیرکاه – انجام کارهای احمقانه و نادرست – فریب و حیله گری – به شما خیانت می شود – فردی که از توانایی اش در جهت منفی استفاده می‌کند – شخصی که سعی می‌کند از شما سوء استفاده کند – فردی حقه باز – فردی پر دردسر و مشکل ساز – فردی که نمی توانید به او اطمینان کنید – وقفه طولانی.

بهمن
نماد :جام – جهت مخالف
غرور و نخوت – عشقی که بر پایه دروغ شکل گرفته – عدم احساس نیک بختی و سعادت – شک و سوءظن – روابط عاشقانه ای که به سرانجام نمی رسد – عشق یک طرفه – سوء تفاهم – انجام کارهای احمقانه و نادرست – درگیری با اطرافیان و یا دوستان – زیاده روی.

اسفند
نماد :قلعه
مسائلی که در گذشته وجود داشته را پشت سر می گذارید – از بین رفتن یک ارتباط عاشقانه و دوستانه – تنزل درجه و سقوط – تغییراتی نه چندان خوشایند – اتفاقات دور از انتظار – ضرر و زیان اقتصادی.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *