daily news

فال تاروت مصری روز پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

فال تاروت مصری روزانه

چینش سه کارتی ۸۷% جوابدهی

 

فروردین
نماد : راهبه – جهت مخالف
غرور و نخوت – جهل – کم عقلی – هم اکنون دست به هیچ کاری نزنید که دچار مشکل میشوید – مسیری که در پیش گرفته اید بر طبق انتظارات شما پیش نخواهد رفت – فردی ضعیف النفس و نادان که اعتماد به نفس کاذب دارد.

اردیبهشت
نماد : ماه
ریا و تزویر – فریبکاری – انجام عملی نادرست – بی آبرویی و بی عزتی – خاری و پستی – اتفاقات ناخوشایندی در شرف وقوع میباشد – شخصی مکار و دورو که قصد دارد شما را فریب دهد.

خرداد‍
نماد : نوباوه
فردی رئوف و با عطوفت – جوانمردی – ورود نوزادی خوش قدم به زندگیتان – خبرهایی مهم – در رویا و خیال بسر بردن – فردی دانشمند و آگاه – تمایل به کسب علم و دانش – موفقیت در مسیر تحصیلی.

بیشتر بخوانید:فال نوستراداموس پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

تیر
نماد : شمشیر
آغازی تازه و نو – کسب موفقیت و کامیابی – فخر و مباهات – بر سر دوراهی قرار خواهید گرفت – باید دست به انتخابی سخت بزنید – موقعیتی دشوار – تنگنا – شک و دودلی – شروع مشکلاتی در زندگی بزودی – اندیشمندی و تعقل.

مرداد
نماد : راهبه
علم و اندیشه – حکیم و دانا – روشن بینی – ناب و خالص – عجله و شتاب – آموزگاری روحانی – توجه به ندای درون – برای انجام هرکاری که در سر دارید باید هم اکنون منتظر بمانید تا شرایط بر وفق مراد شود.

شهریور‍
نماد : جام
قرار گرفتن در یک رابطه عاشقانه – سعادت و نیکبختی – تندرستی – شادی و خوشحالی – شراکت های کاری – ایجاد روابطی دوستانه و یا احساسی – فردی که به جانب شما بازخواهد گشت – مهمانی و مجلس – پیروزی – هماهنگی – فراوانی – اقبال و بخت – فردی رئوف.

مهر
نماد : عدالت
مساوات – راستی و درستی – فخر و مباهات – در راه درست قرار گرفتن – فردی عادل – شخصی که از شما حمایت خواهد کرد – به تعویق افتادن امری مهم – دگرگونی – سرزنش – رها کردن – رسیدن به انتهای امری – دست از عجله و شتاب بردارید.

آبان
نماد : ماه – جهت مخالف
بیماری و عدم سلامتی – دست به کارهایی نادرست میزنید که چندان مهم و با اهمیت نمی باشد – از نظر روحی در وضعیت بدی قرار میگیرید – برای رسیدن به مقاصد خود فردی را فریب میدهید یا خودتان فریب میخورید.

آذر
نماد : جادوگر
شخصی اصیل و با اصل و نسب – توانایی و قدرت – اعتماد فراوان نسبت به خود – ثابت قدمی – حارس و نگهبان – استعدادهای فراوانی که باید از آنها بدرستی استفاده کنید.

دی
نماد : عصا
اتفاقاتی تازه – سیر و سیاحت – ارث و ماترک – اتفاقاتی جدید – کاری تازه – ماموریت کاری – ورود نوزاد و کودکی جدید – کاری که به نتایجی مثبت می انجامد – فردی رئوف – مال و سرمایه – شراکت های کاری سودمند – فردی اصیل – پاکدامنی.

بهمن
نماد : دلاور
فردی قدرتمند و ثروتمند – شخصی مطمئن – کاری که به عهده شما گذاشته میشود – صبر – فردی مهربان و جسور – شخصی با جربزه – مشکلاتی که به زودی و به یکباره رفع میشود و یا در زندگیتان رخ میدهد – غرور – آگاهی – وارد و یا خارج شدن از جریانات احساسی.

اسفند
نماد : شیطان
فردی بد ذات – خشم و ظلم – اتفاقات ناگوار – به زیر کشیده شدن – قرار گرفتن در موقعیت های بسیار دور از انتظار – باید بسیار مراقب باشید شخصی دز حال فریب دادن شماست – خطر

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *