daily news

فال دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

 

✨🌈 فروردین 🌈✨
🛎 امروز شدیدا از رفتار های عجولانه و همچنین تصمیم های احساسی به دور باشید چرا که در موقعیت‌هایی قرار خواهید گرفت که باید کاملاً عاقلانه بیاندیشید تا در دردسر نیفتید.

✨🌈 اردیبهشت 🌈✨
🛎سعی کنید تا تغییر رفتارهای تان به صورت ناگهانی نباشد در این صورت فقط توجه ها را به سمت خودتان جذب می‌کنید اگر تصمیم دارید کاری را انجام دهید به آهستگی و با حوصله پیش بروید.

✨🌈 خرداد 🌈✨
🛎ارتباط های مثبتی دارید و اگر از آنها به درستی استفاده کنید موقعیت های مناسبی نصیبتان خواهد شد سعی کنید حرف های تان را رک و پوست کنده بزنید تا دیگران در اشتباه نیافتند.

✨🌈 تیر 🌈✨
🛎 به دلتان بد راه ندهید چرا که شرایط کاملاً بر وفق مراد است فقط کاملا باید به خودتان مسلط باشید و اجازه ندهید تا اوضاع از تحت کنترل تان خارج شود.

✨🌈 مرداد 🌈✨
🛎امروز را از عصبانیت به دور باشید و سعی کنید تا جواب اطرافیان و همکارانتان را با آرامش بدهید چرا که ممکن است شرایطی پدید بیاید که باعصبانیت بیجا برایتان مشکل آفرین شود.

✨🌈 شهریور 🌈✨
🛎امروز اگر سعی کنید که با دیگران تعامل داشته باشید و روابط کاری و همچنین احساسی تان را قوی تر کنید مطمئنا در آخر هفته اتفاق‌های خوبی برایتان رخ خواهد داد.

✨🌈 مهر 🌈✨
🛎امروز اتفاقی رخ میدهد که بسیار شما را ناراحت می‌کند و ممکن است از جانب شریک احساسی تان بی توجهی ببینید، شما باید به نحوی این ناراحتی خود را به او بفهمانید تا دیگر چنین رفتاری از جانب او سر نزند.

✨🌈 آبان 🌈✨
🛎شخصی به شما ابراز علاقه میکند و با حرف های عاشقانه اش سعی دارد تا توجه شما را جلب کند او هیچ سوء نیتی در رابطه با شما ندارد پس بهتر است که به او اعتماد کنید.

✨🌈 آذر 🌈✨
🛎بهتر است از رویا و توهم دوری کنید و حقایق را ببیند، واقع بین باشید و به کارهای تان با قدرت و تمرکز بپردازید تا بتوانید موفق شوید نباید اجازه ندهید که دیگران برای شما تصمیم گیری کنند.

🔅🎪 @Fal_talebini 🎪🔅

✨🌈 دی 🌈✨
🛎امروز وظایف و مسئولیت های زیادی دارید و می‌توانید از پس آنها بر بیایید تنها باید مراقب باشید و دقت و تمرکز و برنامه‌ریزی داشته باشید و به دیگران و وعده‌ی الکی ندهید تا بعداً شرمنده شوید.

✨🌈 بهمن 🌈✨
🛎خبرهای خوب و خوشحال کننده ای به گوشتان می‌رسد که شما را حیرت زده می‌کند، دقت و تمرکزتان را تقویت کنید تا بتوانید امروز در رابطه هدفتان به موفقیت برسید.

✨🌈 اسفند 🌈✨
🛎از انرژی های منفی دوری کنید و سعی کنید نشاط و انرژی تان را حفظ کنید تا بتوانید از پس کارهای تان بربیایید و یادتان باشد که دیگران را ناراحت نکنید و از دعوا و درگیری هم دوری کنید امروز روز خوبی خواهید داشت و بسیار هم فعال و پویا خواهید بود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *