daily news

فال روزانه/فال امروز ۱۴ مهر ماه

فال  امروز

فال حافظ آنلاین

فال روزانه متولدین فروردین

امروز اطرافیان تان حال ور حوصله کافی ندارند، از این رو سعی کنید کلماتی که به کار می برید را با دقت بیشتری انتخاب کنید. بر سر یک دو راهی قرار گرفته اید. نیرویی به شما می گوید که دنباله رو دیگران باشید، در حالی که نیرویی دیگر شما را به سمت آنچه دلتان می خواهد سوق می دهد. ما نیز به شما پیشنهاد می کنیم که طرف قلب تان را بگیرید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز سرتان را بالا بگیرید و به اطراف نگاهی بیاندازید. شما مدت هاست غرق کار خود شدید و از اطرافتان غافل مانده اید. مسیر واحدی را برای خود انتخاب کرده اید و به دیگر انتخاب های زندگی تان هیچ توجهی ندارید. پیشنهادهای زیادی پیش رویتان است و اگر دامنه کاری تان را وسیع تر کنید، مطمئنا موفقیت های شما نیز بیشتر خواهد شد.

فال روزانه متولدین خرداد

اخیرا تعادل زندگی تان را از دست داده اید. به جای این که به دنبال اهداف مهم زندگی تان باشید، مدام وقت تان را به بیهودگی سپری می کنید. بد نیست در برنامه هایتان تجدید نظر کنید. حال که انرژی کافی دارید باید کار کنید و سرمایه ای برای روزهای آتی زندگی تان بسازید. پس برای ساختن آینده ای روشن معطل نکنید. فردی قصد همکاری با شما را دارد اما حس خوبی نسبت به آن ندارید، فعلا تصمیم نگیرید، به خودتان وقت بیشتری دهید تا حقایق برایتان روشن تر شود.

فال روزانه متولدین تیر

مسئولیت های زیادی روی سرتان ریخته است، دوست دارید که دنباله کارهایتان را بگیرید اما تمرکزتان بهم می خورد و نمی توانید. اما بهتر است که به تلاش تان ادامه دهید. فراموش نکنید که هر دو جنبه زندگی شما، یعنی هم کاری و هم عاطفی، از اهمیت بالایی برخوردارند، پس ساده از هیچکدام نگذرید. شاید با برقراری تعادل بتوانید هر دوی آنها را درکنار هم داشته باشید. به زودی تلفی به شما می شود که حاوی اخبار خوب است. جشن کوچکی به مناسبت آن برپا کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز نیرویی شما را از کار وا می دارد و مدام وظایف و مسئولیت هایی را که دارید یاددآوری می کند. بهتر است که به ندای قلب تان گوش کنید تا با اشتباهی برنامه هایتان بهم نریزد. دوستی سر زده به دیدن تان می آید و از شما می خواهد تا حقیقتی را برای او روشن کنید. قبل از بیان چیزی که می دانید خوب فکر کنید. آیا به صلاح اش است که واقعیت را بداند یا خیر؟ اگر به فکر خرید یا امضای برگه ای هستید، امروز فرصت مناسبی برای آن است. وقت را بیش از این تلف نکنید

فال روز متولدین شهریور

امروز دوست دارید تنها باشید اما حس می کنید که برایتان امکان پذیر نیست. سخت نگیرید و کمی جسارت به خرج دهید، در غیر این صورت هیچوقت فرصت مورد نظر برایتان یافت نمی شود. احساس می کنید مسئولیت و وظایف زیادی روی سرتان خراب شده و پشت تان را خم کرده است. اگر با یک برنامه ریزی دقیق جلو روید، حتما تمام موانع را کنار خواهید زد. اگر عشق زندگی تان خواسته ای از شما دارد، به جای این که با او لجبازی کنید، کمی انعطاف بیشتری نشان دهید. مطمئنا این راه به نفع هر دویتان تمام خواهد شد.

فال روزانه متولدین مهر

موضوعی چند روزی ست ذهن تان را درگیر کرده اما امروز هر چه بیشتر در کنار دیگران باشید، خوشحال تر و خوشبخت تر خواهید بود. تنها چیزی که باید مراقب آن باشید خیال پردازی است. بهتر است چشمان خود را باز نگه دارید و واقع بین باشید. صداقت در هر کاری می تواند شما را به پله های بالاتری سوق دهد. بنابراین در رابطه با شریک زندگی تان جز حقیقت به زبان نیاورید. دوستی در انتظار اشاره ای از شماست تا راز دلش رافاش کند. به او این فرصت را بدهید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز تمام توجه تان را بر وظایفی که به دست گرفته اید، بگذارید. زمان دارد به سرعت می گذرد و شما هنوز قدمی برنداشته اید. همین امروز استارت هدفی که در سر دارید را بزنید. این بدین معنی نیست که دور دوستان و شریک زندگی تان را خط بکشید، بلکه می تواند میان آنها تعادل برقرار کنید. اگر به تازگی رابطه ای را آغاز کرده اید اما احساس محدودیت می کنید، بهتر است زود تصمیم نگیرید و کمی دیگر هم صبر کنید زیرا رفته رفته احساس آرامش بیشتری خواهید کرد.

فال روزانه متولدین آذر

امروز بر سر یک دو راهی قرار می گیرد اما احساس می کنید که هیچکدام از آن دو انتخاب مناسب شما نیست. اگر دلتان رضایت نمی دهد، مجبور نیستید یکی از آن دو را انتخاب کنید اما تنبلی هم نکنید و به دنبال انتخاب های بهتری برای خود باشید. یکی از عزیزان زندگی تان از شما دوری کرده است، سعی نکنید با اصرار او را به سمت خودتان بکشانید. با کمی صبر او خودش به سمت شما باز خواهد گشت. اگر می خواهید زندگی شادتری داشته باشید افکار منفی را از خود دور کنید.

فال روزانه متولدین دی

کمی فکرتان بهم ریخته که شاید دلیلش عدم ثبات شرایطی است که در آن به سر می برید. شاید بد نباشد که جدی تر برای آینده تان برنامه ریزی کنید و با انگیزه بیشتری قدم بردارید. به این توجه کنید که هیچ کس جز خودتان نمی تواند به شما کمک کند. پس زندگی تان را جدی بگیرید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید. دوستی از راه دور به دیدن تان می آید، اگر چه به او علاقه ای ندارید اما بهتر است که با رویی خوش با او رفتار کنید زیرا هر چه باشد میهمان حبیب خداست.

فال روزانه متولدین بهمن

شاید شرایط زندگی وادارتان کند که دور خوشگذرانی هایتان را خط بکشید اما نگران نباشید زیرا این شرایط موقتی ست. هر چه توان دارید در حال حاضر بگذارید تا زودتر به مراد دلتان برسید. اخیرا به تصمیاتی که برای زندگی خود می گیرید، شک کرده اید. مدام از این و آن می خواهید که به جای شما تصمیم بگیرند. این موضوع طبیعی است زیرا شما روزهای سختی را پشت سر گذاشته اید. با کمی صبر و اعتماد به نفس همه چیز درست خواهد شد.

فال روز متولدین اسفند

اگر چه شما فرد تنوع طلبی هستید اما این روزها باید از آن دوری کنید. سعی کنید برای هدف های زندگی تان ارزش بیشتری قائل شوید. در واقع این هدف ها هستند که ما را زنده و با انرژی برای ادامه مسیر نگه می دارند. به یکی از نزدیکان تان شک کرده اید. بهتر است به جای کاراگاه بازی، نگرانی تان را با او در میان بگذارید و هرچه گفت را باور کنید. همه ما گاهی نسبت به عزیزانمان حساس می شوید اما اگر در این راه قدمی اشتباه برداریم، جبران آن غیرممکن است. بنابراین دیت از پیش داوری بردارید و عاقلانه جلو روید.

با ما همرا باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *