daily news

فال روز یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸

فال روزانه ۹ تیر ۱۳۹۸

فال امروز

فروردین:

امروز میل شدیدی به رفتن به یک سفر ناگهانی به منظور دیدن دوستی که در شهر دیگری زندگی می کند خواهید داشت، اما فعلا زمان مناسبی برای رفتن به این سفر نیست و باید برای این کار برنامه ریزی داشته باشید. فعالیت های اجتماعی مختلف بیشتر روز شما را به خود مشغول خواهند کرد و فرصت آشنایی با افراد جدیدی را در اختیار شما قرار خواهند داد که برایتان بسیار جالب هستند. یکی از دوستان نزدیکتان به شانه ای برای گریه کردن و یک گوش شنوا برای شنیدن درد دلش نیاز دارد. به داستان ناراحت کننده ی او گوش کنید، اگر هم کاری از دستتان بر می آید برای او انجام دهید، اما خودتان را زیاد بابت آن ناراحت نکنید.

اردیبهشت: 

ممکن است شما دوست داشته باشید که رویه خود را تغییر داده و از زندگی‌تان لذت ببرید، اما به نظر می‌رسد دیگران نسبت به شما تصور دیگری در ذهن دارند. اگرچه شما باید سعی کنید که با توجه به برنامه‌هایتان پیش بروید، اما اگر به نقطه‌ای رسیدید که فکر کردید نباید تا اینجا پیش روی می‌کردید نگرانی به خود راه ندهید. فقط چند نفس عمیق کشیده و مرزهایی را که برای خودتان تعیین کرده‌اید را به دیگران نیز بگویید تا از راهی که شما برگزیده‌اید متعجب نشوند.

خرداد:

شما فکر می‌کنید که یک نفر عمداً می‌خواهد در خفا به شما استرس وارد کند و این موضوع خوشایند شما نیست. به جای اینکه سعی کنید اتفاقاتی را که در خفا پیش آمده به دیگران بگویید، فقط با دیگران روراست باشید و به مشغله‌های شغلی خودتان بپردازید. اگر شما سعی کنید با کسی که شما را فریب داده است متقابلاً رفتار کنید مطمئناً برنده نخواهید شد.

تیر: 

امروز خودتان را برای رسیدگی به نیازهای خانواده و دوستان آماده کنید. اطرافیانتان به کمک شما نیاز دارند تا در کنارشان باشید و به آنها در درک و حل مشکلاتشان کمک کنید. منطق و عقل سلیم شما برای آنها بسیار ارزشمند خواهد بود و توصیه هایی برای آنها خواهید داشت که هرگز امکان نداشته است به ذهن خودشان برسد. در حین کمک کردن به دیگران و نظر دادن به آنها برای رهایی از موقعیت هایی که در آن گیر کرده اند خودتان هم به صورتی کاملا غیر منتظره جواب سؤالی که ذهنتان را به خود درگیر کرده بوده است خواهید گرفت. سعی کنید امروز از غذاهای خانگی استفاده کنید. در طول هفته به اندازه ی کافی بیرون از خانه غذا خورده اید.

مرداد:

دوستان و اعضای خانواده‌تان امروز از شما می‌خواهند که آنها را راهنمایی کنید. درعوض ماه در برج ثور قرار گرفته و به شما پیشنهاد می‌شود که به استراحت کردن و بازسازی نیروهایتان بپردازید. شما امروز می‌توانید برای دیگران نمونه بارز شخصی باشید که فقط هرکاری را که نسبت بهش احساس خوبی دارد انجام می‌دهد، حالا چه این کار تماشا کردن تلویزیون باشد، چه شنا کردن در استخر و یا پیاده‌روی کردن در هوای آزاد، نوع فعالیت زیاد مهم نیست.

شهریور:

شما امروز می‌توانید فرصت خیلی خوبی برای استراحت کردن داشته باشید. در حال حاضر آسان‌تر گرفتن زندگی باعث می‌شود شما احساس خوبی داشته باشید. اما در حالی که ماه در پنجمین خانه شما خودش را با ژوپیتر سازگار می‌کند همچنین شما را تشویق می‌کند که به کار کردن ادامه بدهید. مادامی که شما نتوانسته‌اید از وقتتان برای استراحت کردن استفاده کنید نخواهید توانست از زندگی‌تان لذت ببرید.

فال حافظ روزانه آنلاین

مهر:

مواظب باشید امروز قربانی افکار خودتان نشوید و کارهایی انجام ندهید که مطمئن هستید خودتان هم بعدا از انجام آنها پشیمان خواهید شد. شما امروز فعالیت های اجتماعی زیاد یخواهید داشت و در جمع های زیادی شرکت خواهید نمود، اگر جایی احساس کردید که تنها هستید و یا با خود واقعیتان فاصله گرفته اید بی آن که خودتان یا دیگران را آزار بدهید آن جمع را با یک بهانه ی مناسب ترک کرده و به جایی بروید که احساس بهتری به شما می دهد. امروز ایده های فوق العاده ای به ذهنتان می رسند که حیف است از آنها استفاده نکنید. می توانید با نوشتن این ایده ها آنها را برای استفاده ی بعدی خود ذخیره کنید.

 

آبان:

شما دوست دارید امروز را طوری بگذرانید که انگار هیچ برنامه و نقشه از پیش تعیین شده‌ای نداشته‌اید. حتی اگر این جریان یک روش غیرمعمولی و بی‌قاعده برای شما باشد، ولی اکنون اگر خودتان را به این جریان بسپارید لذت بردن از زندگی خیلی آسان می‌شود. محکم و ثابت قدم باشید، ولی نباید دیگران را به خاطر کارهایتان سرزنش کنید. درضمن با دیگران مهربان باشید، به خصوص وقتی که یک نفر تصمیم دارد با شما ارتباط برقرار کند.

آذر: 

شما امروز برنامه‌هایتان عقب افتاده و اگر خیلی زود شروع به کار نکنید، فرصتهای زیادی را از دست خواهید داد. اگر برای کاری تحت فشار قرار بگیرید شاید به شما انگیزه بدهد که با هیجان بیتشری کار کنید. چه این کار را بکنید چه نکنید مجبور خواهید بود شرایط سختی که در حال حاضر به وجود آمده را تحمل کنید. اما واقعاً مهم نیست که شما چه کاری انجام می‌دهید و اینکه چقدر آن را ادامه می‌دهید، بلکه آن چیزی که اهمیت دارد این است که بتوانید تعهداتی را که به دیگران داده‌اید را عملی کنید.

دی:

شما امروز انگیزه ی بسیار زیادی دارید و آماده اید برای رسیدن به چیزهایی تلاش کنید که شاید از نظر دیگران غیر ممکن باشند. پیش از این هم شما به اهدافی که برای دیگران غیر ممکن بوده اند دست پیدا کرده اید و امروز هم اجازه نخواهید داد که بقیه با زدن چنین برچسب هایی به آنچه می خواهید شما را از دنبال کردن آن منصرف کنند. هر واکنش منفی از جانب دیگران به شما انگیزه ی بیشتری خواهد داد و عملکرد شما به گونه ای است که دوستان و اطرافیانتان نیز انگیزه می گیرند تا با اراده و پشتکار بیشتری خواسته هایشان را دنبال کنند. با این همه یادتان باشد که امروز روز تعطیل است و باید زمانی را هم به خودتان و تفریح و استراحت اختصاص بدهید

بهمن: 

ممکن است امروز با یکی از اعضای خانواده‌تان جر و بحث داشته باشید. کاملاً واضح است که این مشکل مربوط به شما نیست، برای اینکه دوست داشته‌اید که از مجادله‌ها دوری کنید. حتی اگر با صحبت کردن هم توانستید این مشکل را حل کنید، اما شما در این آزمایش می‌فهمید که شما در شرایط جدی و مهم عدم توانایی خود را به دیگران ربط می‌دهید. تمرین کردن انعطاف پذیری باعث می‌شود که دیگران بیشتر با شما احساس راحتی کنند.

اسفند:

به نظر می‌رسد که اتفاقاتی بر خلاف میل شما رخ داده است. یکی از طرافیان شما تغییر کرده است، او روش جدیدی را در پیش گرفته است و با وجود اینکه این رویه شما را نگران کرده است ولی باز هم به کار خود ادامه می‌دهد. از امکانات و نفوذ خود استفاده کنید تا امور را تحت کنترل خود درآورید. به جای اینکه ذهنتان را درگیر موضوعات بی‌اهمیت کنید و انرژی خودتان را هدر دهید، آن را برای آخر هفته و مواقعی که بهش نیاز داشتید ذخیره کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *