daily news

فال شمع امشب ۲۱ شهریور ۱۳۹۸

فال شمع

اشکال شمع بر روی آب در پاترا با ۹۰% جوابدهی طبق گفته اعضا

فال مصری/فال ابجد/فال تاروت مصری/فال کائنات اوشن/فال نوستراداموس/فال عطسه

فال حافظ آنلاین

فروردین
دچار شکست عشقی شده‌اید و از این قصیه بسیار در رنج و عذاب هستید اما باید بی قراری را کنار بگذارید و توکلتلن بر خداوند باشد چرا که به زودی شخص مناسب‌تری را برای شما قرار خواهد داد.

اردیبهشت
شخص عزیزی با هدیه ای که برای شما تهیه می‌کنند سوپرایزتان خواهد کرد، شما انتظار این حرکت را از جانب او نداشتید و متوجه میشوید که عشق و علاقه او نسبت به شما فراوان است.

خرداد
به آرزوهای بلند مدتی که در سرتان دارید خواهید رسید و بعد از مدتها آرامش نسبی وارد زندگیتان خواهد شد از این موقعیت نهایت لذت را ببرید که پایدار نخواهد بود.

تیر
به علت لجبازی و عجله و شتاب خودتان را در دردسر انداخته و هم اکنون نمیتوانید از این موقعیت خارج شوید اما باید هرچه سریعتر از فردی باتجربه که در نزدیکی شما وجود دارد کمک بخواهید این قضیه را حل و فصل کنید.

مرداد
شخصی به جانب شما خواهد آمد که با نفوذ و قدرت بسیاری که دارد می‌تواند موقعیت شغلی شما را بهبود بخشد و با شراکت در کاری که شما آغاز کرده اید موفقیت‌های بسیاری را برای تان رقم بزند.

شهریور
بخت و اقبال شما بسیار بلند است. برای رسیدن به آنچه که در تلاش هستید باید کمی صبوری کنید و آهسته گام بردارید چرا که به زمان زیادی احتیاج دارد و عجله کردن شما فقط موجب می شود تا از آن دورتر شوید.

مهر
عشق به کسی آرام و قرار را از شما گرفته و دلتان می خواهد به هر نحوی که شده این احساس را به او ابراز دارید اما از این واهمه دارید و می ترسید که با جواب منفی او مواجه شوید، دلتان را به دریا بزنید و این کار را انجام دهید تا بعداً پشیمان نشوید.

آبان
مشکلاتی در میان خانواده تان رخ خواهد داد و امکان دارد که جر و بحث شدیدی میان شما با یکی از آن‌ها روی بدهد اما بهتر است که احترامشان را حفظ کنید و از حرف های نابجا و رفتارهای نادرست به دور باشید تا بعدا پشیمان نشوید.

آذر
یکی از توانایی های که تاکنون فکر می‌کردید هیچگاه به کارتان نخواهد آمد در موقعیتی به شما کمک خواهد کرد تا از مشکلی که در زندگیتان به وجود آمده خارج شوید. باید تلاش کنید تا دیگر خودتان را در چنین موقعیت هایی قرار ندهید.

دی
دست به کاری خواهید کرد که سرمایه فراوانی نصیبتان خواهد کرد و تا زمان پیری دیگر احتیاج به هیچ سرمایه ای نخواهید داشت اما باید مراقب باشید با هدر دادن این سرمایه خودتان را در دردسر نیندازید.

بهمن
ممکن است کسی با حرف هایش شما را بیازارد و بخواهد امید شما را ناامید کند اما باید توجه نشان دهید و اجازه ندهید که افکار منفی اش را به شما تزریق کنند تلاشتان را بیشتر نمایید و تا می توانید از او دوری کنید.

اسفند
آرزوهایی که دارید به زودی میسر خواهد شد و به واسطه تلاش و کوشش فراوانی که به خرج می‌دهید می‌توانید بالاخره به هر آنچه که میخواهید برسید اما مراقب باشید تا افرادی که در این راه شما را یاری کردند را به دست فراموشی نسپارید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *