daily news

فال شمع دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

فـــال شــــمـــع

اشکال شمع بر روی آب در پاترا با ۹۰% جوابدهی طبق گفته اعضا

فال حافظ آنلاین

فروردین
به زودی دورهمی های دوستانه و خانوادگی در پیش رو خواهید داشت که شادی و خوشبختی را در آینده برایتان به وجود می‌آورد شما را به تمام هدف و خواسته های قلبی تان می رساند.

اردیبهشت
شخصی با چرب زبانی هایش می خواهد به شما صدمات بزرگی به وجود بیاورد بهتر است مراقب خود باشید و هیچگاه گول ظاهر اطرافیانتان را نخورید و به کسی در زندگی اعتماد نکنید.

خرداد
دست از خیال پردازی های بیهوده بردارید با این کار برای خود مشکلات فراوانی در آینده سرازیر خواهید کرد و نابودی و شکست را در زندگی تان به وجود می آورید.

بخوانید:فال ابجد امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

تیر
سعی کنید دست از خجالتی بودن بردارید که برای تان در زندگی مشکلات بسیار زیادی به وجود می‌آورد بهتراست؛ به خود تکانی بدهید تا بتوانید در امورات پولی و مالی به مقامات بالا دست پیدا کنید.

مرداد
از مشکلات زندگی تان نهراسید سعی کنید شجاعانه به تمام آنها غلبه کنید و خودتان را به سربلندی و مقامات بالا برسانید هیچگاه دست به کارهای ریسک پذیری نزنید.

شهریور
از دوستان ناباب خود در زندگی دوری کنید آنها می خواهند به شما صدمات بسیار زیادی وارد کنند و برایتان مشکلات بزرگی در زندگی به وجود بیاورند.

مهر
صبور باشید تا مشکلی در آینده برایتان به وجود نیاید بلکه بتوانید شکست و ناامیدی را از خود دور کنید و شادی و خوشبختی را جایگزین آن در زندگیتان کنید.

آبان
عضلات بدنی خودتان را تقویت کنید سعی کنید به خود اهمیت بدهید تا احساس ناامیدی و شکست در وجودتان به وجود نیاید بلکه بتوانید آینده خوب و روشنی برای خود بسازید.

آذر
به زودی شخصی وارد زندگیتان می شود و از نظر احساسی به شما علاقه شدیدی خواهد داشت بهتر است این رابطه را همیشه پایدار و محکم حفظ کنید.

بخوانید:فال نوستراداموس دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

دی
انرژی های منفی را از خود دور کنید و سعی کنید به سمت انرژی‌های مثبت راهی شوید تا بتوانید در مسیرهای درست زندگی قدم گذاری داشته باشید و خودتان را به آرامش برسانید.

بهمن
اگر در انجام کارهای تان تاخیر به وجود بیاورید با مشکلات بسیار زیادی در آینده مواجه خواهید شد و خودتان را به نابودی و شکست در امورات زندگی خواهید رساند.

اسفند
از طرف یکی از اطرافیان تان به شما کمک های بسیار زیادی خواهد رسید که بهتر است نگران موضوعات پیش پا افتاده در زندگی خود نباشید به لطف خداوند به تمام هدف های خود خواهید رسید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *