daily news

فال قهوه امشب جمعه ۱۸ آبان

فال قهوه 

فال حافظ آنلاین

لبه های فنجان قهوه شما با ۸۵ % جوابدهی طبق گفته اعضا ‍

 

فروردین:

آتش افروخته : فردی حامی و حمایتگر به شما برای رسیدن به اهدافتان کمک خواهد کرد – قدرت و توانایی بسیار برای انجام امور.

اردیبهشت:

خورشید : آگاهی درباره استعدادها و توانایی هایی که دارید – مال و سرمایه ای فراوان – رزق و روزی – کمک خانواده – ذکاوت و آگاهی.

خرداد:

فشنگ : لجبازی و خودخواهی – عدم صبر و تحمل – از رفتارهای نامناسب و عصبانیت بدور باشید تا دچار مشکلات و گرفتاریها نشوید.

تیر:

گوش : اخباری مسرت بخش و جالب توجه که برایتان موفقیت هایی به دنبال دارد – اگر بدنبال سعادت و خوشبختی میباشید به حرفهای والدینتان گوش فرا دهید.

مرداد:

دیگ : خرید منزل – زنی هنرمند و خوش اخلاق – کمک کردن به مستمندان – افرادی را حمایت خواهید کرد و در نباشید تا مشکلاتشان را برطرف سازید.

شهریور:

عصا : ملاقات با دوستان و آشنایان که موجب خوشحالی فراوان شما میشود – اخباری مسرت بخش خواهید شنید – حامی و حمایتگر – دوست و همراه – اتکا به افرادی.

بیشتر بخوانید:فال عشق هفتگی

مهر:

قطار : شما در حال حاضر در شرایط سخت و ناگواری بسر میبرید – نگرانی برای آینده – ترس و واهمه و تشویش بسیار برای کاری که در پیش گرفته اید.

آبان:

قو : در زندگی آرامش خوبی خواهید یافت – رسیدن به مراد دل – رفتارهای احساسی و عاشقانه – فردی اصیل و نجیب – زنی پاکدامن و صبور.

آذر:

گربه : از جانب دوستان نارو میخورید – افرادی نابکار که قصد آسیب رساندن به شما را دارد – فردی خوش ظاهر با باطن خراب – رفتارهای زنانه – فردی که نمی تواند بر روی حرفهایش استوار باشد.

دی:

دست در دست بودن یک زن و مرد : اغاز زندگی مشترک عاشقانه – شروع روابط کاری و شراکت – عقد معاملاتی سودمند – ورود فردی تازه به زندگی شما – دوستانی باوفا.

بهمن:

شتر : میراثی بزرگ – رزق و روزی – نعماتی که از جانب خداوند خواهد رسید – مال و ثروتی که پایدار است و در آینده برایتان باقی خواهد ماند.

اسفند:

آتش فشان : فوران احساسات – شروع زندگی عاشقانه – زیاده روی در مسائل عاشقی – به خودتان مسلط باشید و هیجاناتتان را کنترل کنید تا دچار دردسر نشوید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *