daily news

فال قهوه امشب دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸

 

 

🧁 فروردین 🧁
🏺آتش فشان : به شما توصیه می‌کند برای این که بتوانید زندگی عاشقانه خود را در جهت مثبت سوق دهید باید بر خودتان مسلط باشید و از روی احساسات عمل نکنید.

🧁 اردیبهشت 🧁
🏺هدهد : اتفاقات خوشایند – مال و سرمایه – شأن و منزلت یافتن – موفقیت – فردی خیرخواه – رسیدن خبرهای خوش – زندگی بر وفق مراد – سعادتمندی و خوشبختی – رفاه اقتصادی.

🧁 خرداد 🧁
🏺جاده : رسیدن به آرزوها و آمالی که در سر دارید – به زودی نیاتتان را برآورده خواهید کرد – خداوند به شما رزق و روزی فراوان عطا خواهد کرد – رسیدن به وصال یار و کسی که در انتظارش هستید.

🧁 تیر 🧁
🏺خرس : فردی بد ذات و پرخاشگر – شخصی نادان – نشانگر رفتارهای ناپسند شما می باشد که باید تغییری در آنها ایجاد کنید – فردی حامی و حمایتگر – شخصی که پشت شماست – عدم استقلال و اتکا کردن به دیگران.

🧁 مرداد 🧁
🏺دست در دست بودن دو زن : بدگویی هایی پشت سر کسی انجام می دهید- توطئه کردن و برای شخصی – قصد دارید تا عمل فردی را تلافی کنید که بر ضررتان خواهد بود – مشکلاتی برای یکی از نزدیکانتان پدید می آورید.

🧁 شهریور 🧁
🏺مرغ : نشانگر مال و سرمایه فراوان و رسیدن ارث و میراثی بسیار از جانب شخصی می باشد که اگر بخواید سهل انگاری کنید و حواستان را جمع نکنید متاسفانه به راحتی آن‌ها را از دست خواهید داد.

🧁 مهر 🧁
🏺کرم : مشکلاتی برایتان پدید می آید که کم اهمیت می باشد و به راحتی می توانید خودتان را از آنها خلاص کنید – سعی و تلاش برای رهایی از دردسرهایی که قابل توجه نیست.

🧁 آبان 🧁
🏺گلابی : بزودی از نظر اقتصادی در موقعیت مناسب قرار میگیرید – از فقر مالی نجات پیدا می کنید – برای اینکه آینده خود را در خطر قرار ندهید سعی کنید تا پس انداز بیشتری داشته باشید – باید دست از بی فکری و سهل انگاری بردارید.

🧁 آذر 🧁
🏺قطار : برای رسیدن به آرزوهایتان در راه درستی قرار دارید اما مشکلاتی فراوان برایتان وجود خواهد داشت و نسبت به آینده شک و تردیدی فراوان دارید هراس به دل راه ندهید و همچنان با پشتکار ادامه دهید انشالله که موفق می شوید.

🧁 دی 🧁
🏺عصا : دید و بازدید با نزدیکان و افراد خانواده – دیدارهایی که شادی و لذت فراوانی را برایتان به همراه خواهد داشتد- اخباری مسرت بخش از نزدیکانتان به دستتان میرسد – فردی که به شما تکیه می‌کند و یا خودتان به فردی متکی هستید – عدم استقلال.

🧁 بهمن 🧁
🏺فشنگ : برای اینکه دچار مشکل نشوید باید رفتارهای تان را کنترل نمایید – دست از لج و لجبازی بردارید – صبر و تحمل تان را بیشتر کنید تا نیاتتان حاصل شود.

🧁 اسفند 🧁
🏺مستطیل : مشغله فکری فراوان – مشکلات خانوادگی – ممکن است دردسرهایی برای افراد خانواده شما وجود داشته باشد – بحث و گفتگو – مشاجره – برای اعضای خانواده خود نگران و آشفته خاطر هستید – دلواپسی.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *