daily news

فال قهوه امشب دوشنبه ۱۴ مرداد

فال قهوه 

لبه های فنجان قهوه شما با ۸۵% جوابدهی طبق گفته اعضا ‍

 

فروردین
هواپیما : سفرهای بلندمدت که بسیار برایتان خوشایند خواهد بود – بیانگر رسیدن به آرزوها و اهداف است که خیلی زود برایتان رخ می‌دهد – مجبور می‌شوید تا از شهر و دیارتان فاصله بگیرید – امورات بر وفق مرادتان می‌شود – اخباری که از راه دور به شما خواهد رسید – ممکن است شخصی از سفری بلندمدت برگردد.

اردیبهشت
حصار : اسیر شدن و محصور شدن – قرار گرفتن در مکانی که به شما حس آرامش و امنیت فراوانی می‌دهد – ممکن است شخصی بخواهد شما را کنترل کند احتیاط کنید و به او اجازه این امر را ندهید.

خرداد
پلنگ : خصم – دشمن – فردی قوی و قدرتمند که در زندگیتان وجود دارد و به علت کینه ای که از شما به دل گرفته قصد دارد تا به شما آسیب برساند – مشکلات و گرفتاری هایی که ممکن است برایتان رخ دهد.

بیشتر بخوانید: فال مصری دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸

تیر
چکش : نشان دهنده کسب موفقیت و پیروزی و رسیدن به اهداف و آرزوها میباشد – اگر در زندگی به مانع و مشکل برخوردید نگرانی به دلتان راه ندهید چرا که به زودی برطرف می شود و آن را پشت سر خواهید گذاشت.

مرداد
فندق : نشان دهنده کسب سرمایه فراوان است که از طریق میراثی بزرگ به دستتان می‌رسد اما این شاید در رسیدن به آن کمی سختی بکشید – فردی که خساستش بسیار است و قرار است از او وسیله با پولی دریافت کنید.

شهریور
قیچی : فراق و دور افتادن از شخصی که نسبت به او علاقه فراوان دارید – مشکلاتی که بین شما و یکی از نزدیکانتان پدید خواهد آمد و موجب قطع ارتباط فامیلی خواهد شد – طلاق – قطع ارتباط با شریک احساسی – مشکلاتی که با افراد نزدیک به خود پیدا خواهید کرد.

مهر
مربع : به دست آوردن منفعت بسیار – ارث و ماترک فراوان – تخریب منزل و یا خرید خانه ای جدید – نیک بختی و مژده و رسیدن خبر های خوشحال کننده – زندگی عاشقانه ای که به زودی در آن قرار خواهید گرفت.

آبان
گوش : پند و اندرزی که از جانب خانواده و اطرافیان به شما خواهد رسید و باید نسبت به آن توجه نشان دهید – اخبار جدید و عجیبی به دستتان میرسد که برایتان موفقیت‌هایی را به همراه خواهد داشت.

آذر
نان : جشن و پایکوبی – نشان دهنده رزق و روزی فراوان است به زودی وارد زندگی‌تان می‌شود – مال و ثروت فراوان دارید که باید مقداری از آن را در راه خدا خیرات کنید.

دی
مار : خصومت – فردی که از شما کینه به دل دارد – وسیله ای را به شما به امانت می‌دهند – تهمت و فریب – رشک و حسد – دو جنس مخالف که قصد دارند برای شما جلب توجه کنند – فردی جسور و مهم که قصد دشمنی دارد.

بهمن
چمدان : سفر طولانی و دراز مدت در پیش دارید – مأموریت کاری – جابجایی و نقل مکان – تصمیم دارید تا دست به کاری بزرگ و مهم بزنید اما قبل از آن باید تمام جوانب امر را بسنجید

اسفند
اسب : نیات و اهدافی دارید که برایتان بسیار مهم است و به آنها دست خواهید یافت – نشان دهنده ورود فردی جدید به زندگی تان می باشد که از نظر عشقی به او وابسته می‌شوید – در اوضاع و احوال زندگیتان تغییرات محسوسی پدید می‌آید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *