daily news

فال قهوه امشب دوشنبه ۲۷ خرداد۹۸

فروردین
پرنده : پرنده شانس به شما روی کرد است. خبرهای خوب به سرعت برای شما اتفاق خواهد افتاد. نگرانی و دلهره برایتان رفع میشود. دیداری مصلحت آمیز پیش روی دارید.

اردیبهشت
گربه : از طرف شخصی که به او بسیار محبت می کنید نارو خواهید خورد. حواستان باشد این مسئله شما را به شدت عصبانی و ناراحت می کند. مورد تهمت قرار خواهید گرفت.

خرداد
شانه : افرادی حسود و بد چشم اطرافتان را گرفته‌اند. حواستان به درد و دل های تان باشد که جلوی دیگران بیان نکنید. ممکن است ضربه روحی بدی به شما وارد شود.

تیر
سکه : بعد از مدت ها پول زیادی به دستتان خواهد آمد که این پول ممکن است، از بابت یک ارث یا یک وام باشد. موفقیت بزرگ مالی پیش رو خواهید داشت.

مرداد
پلکان : شرایطی برایتان به وجود خواهد آمد که ممکن است نقل و انتقال پیش رو داشته باشید، این عمل به شدت برایتان سودمند است. پیشرفت های بزرگی پیش رو خواهید داشت و در مرحله کاری به مقام خواهید رسید.

شهریور
حلقه شکسته : درمورد زندگی تان با یاس ناامیدی مواجع میشوید. پس از تلاش بسیار زیاد برای زندگی تان با جدایی مواجه می شوید که بسیار شما را ناراحت و دلزده می کند.

مهر
آتش بازی : عده ای در حال مداخله در زندگی تان هستند که ممکن است با بحث اختلاف شدیدی مواجه شوید‌. احتیاط کنید. رازهایتان را با دیگران در میان نگذارید. عجله به خرج ندهید.

آبان
شاخ : ایجاد یک شغل جدید. موفقیت در کارها. اگر درگیر مسائل قانونی هستید. بعد از طی کردن یک مرحله سخت به موفقیت می رسید. شرایط یک شغل دوم برای تان فراهم می شود.

آذر
دست : دست محبت به سوی کسی دراز کردن. خبرهای خوب که از جانب یک فرد مهربان به گوشتان می رسد. یک مرد یا شخصی که قرار است برای انجام کاری به شما کمک کند و قطعا به موفقیت خواهید رسید.

دی
در : رفت و آمدهای زیادی برای شما اتفاق می افتد. ممکن است در شرف یک پیشنهاد کاری قرار بگیرید، این پیشنهاد بسیار برای شما خوب است. اگر در این مرحله کمی احتیاط کنید قطعاً موفق خواهید شد.

بهمن
بشکه : خبرهای بزرگ و مهم. اتفاق هایی که مانند یک جرقه در زندگی شما رخ می دهد. خبرهای خوب. به خواسته قلبی رسیدن. که بسیار خوشحال کننده است.

اسفند
شهاب : شانس به شما رو کرده است. اکنون زمان وصال است. خوشحالی پی در پی برای شما اتفاق خواهد افتاد. رسیدن خبرهایی که از شنیدن آن سرمست می شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *