daily news

فال قهوه امشب سه شنبه ۲۶ آذر

فال قهوه

لبه های فنجان قهوه شما‍ با ۸۵ % جوابدهی طبق گفته اعضا ‍

 

فروردین

چادر : امنیت یافتن و قرار گرفتن در موقعیتی که حس آرامش خاصی را به شما القا خواهد کرد – سفری لذت بخش به همراه خانواده و سکنی گزیدن در محوطه ای روباز.

اردیبهشت

باز : امنیت و آرامش – مژده دادن و دریافت خبرهایی مسرت بخش – وصال یار و بدست آوردن هر آنچه که در آرزویش هستید – مال و سرمایه فراوانی به دستتان خواهد رسید.

خرداد

پارو : تلاش و سختی فراوان برای بدست آوردن رزق و روزی – شما برای رسیدن به آنچه که در آرزویش هستید پشتکار فراوانی دارید و بزودی با موفقیت روبرو خواهید شد پس صبور باشید.

تیر

آدم : کسی به دیدار شما خواهد آمد که برایتان بسیار خوشحال کننده خواهد بود و از یک ناراحتی و غم بزرگ خلاصی خواهید یافت – مشکلات و درگیریهای خانوادگی به علت دلایلی شخصی.

مرداد

انار : ازدواجی در پیش خواهید داشت که سعادت و خوشبختی فراوانی را برایتان بدنبال خواهد داشت – اگر متاهل هستید بزودی نوزادی زیبارو بدنیا خواهید آورد – بارداری و آبستنی.

شهریور

داس : تلاش فراوان برای امرار معاش و تامین مخارج زندگی – ارث و میراثی بزرگ که با سختی و تلاش حاصل میشود – دریافت پاداشی که مدتهاست برای آن در تلاشید.

مهر

کتاب : برطرف شدن مشکلات و دردسرهایی که در زندگی دارید – افرادی که در اطرافتان وجود دارند کاملا با شما صادق هستند – پیش گرفتن راه علم و دانش – اندیشیدن در رابطه با موضوعی.

آبان

کرم : مشکلاتی زودگذر که براحتی برطرف خواهد شد – اگر تلاش بخرج دهید میتوانید خودتان را براحتی خلاص کنید – مراقب افراد دودوزه باز در اطرافتان باشید.

آذر

جارو : از بین رفتن مشکلات و گرفتاریها – ناراحتی های زودگذر – سختی هایی که با زودی به پایان میرسد – افرادی بدطینتی که بزودی از دورتان پراکنده خواهند شد.

دی

کژدم : فردی بدخواه که توانایی ضربه زدن به شما را ندارد – کسی که با رفتارهایش شما را می آزارد و غم و اندوهی زودگذر به دلتان وارد میکند اما خیلی زود برطرف میشود.

بهمن

تخت : مرتبه و رتبه ای بزرگ خواهید یافت – سفری کاری که برایتان سود و منفعت بسیاری به همراه خواهد داشت و موقعیتتان را بهبود میبخشد – مال و سرمایه ای که خودتان کسب میکنید.

اسفند

عینک : افرادی که در اطرافتان وجود دارند بسیار روشن فکر و منطقی هستند – قضاوتی درست انجام خواهید داد – مطالعه – منطقی بودن – در شرایطی بوجود می آید با درایت تصمیم بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *