daily news

فال قهوه امشب چهارشنبه ۱۹ تیر۹۸

 

لبه های فنجان قهوه شما با ۸۵% جوابدهی طبق گفته اعضا ‍

 

فروردین
باد بزن : جاروجنجال – مشکلاتی که میان شما و افراد غریبه به وجود خواهد آمد – دعوا و زد و خورد با افرادی با شما از روی رشک و حسادت – بروز مشکلات میان شما و همسایگانتان.

اردیبهشت
دو انسان پشت به پشت : موضوعات و مسائلی در زندگی‌تان پدید آمده که بسیار از آنها ناراحت و آزرده خاطر هستید – غم و اندوه و کدورت از شخصی – رابطه میان شما و شریک احساسی تان شکرآب خواهد شد

خرداد
سوسمار : خصم و دشمن – فردی ستمگر – ناآگاهی – شخصی که از روی خصومت و رفتارهای بچه گانه مشکلاتی برایتان پدید میاورد و شما را در خطر میندازد سعی کنید تا چند صباحی را از او دوری کنید.

تیر
چتر نجات : برای اینکه بتوانید از این شرایط بغرنج و حساس به سلامت عبور کنید و دچار مشکلات نشوید باید تا می توانید از این خطرات دوری کنید و خودتان را با آنها درگیر نسازید.

مرداد
کاسه واژگون : استیصال و پریشان احوالی – تنگدستی – از نظر اقتصادی دچار مشکلات فراوان هستید و برای امرار معاش به مشکل برخورده اید – اوضاع بد زندگی.

شهریور
آتش بازی : دعوا و بگومگو – مشکلاتی که میان شما و خانواده تان پدید خواهد آمد – ممکن است دچار دردسرهای فراوان شوید که برای رهایی از آنها به زحمت بیفتید – کدورت و ناراحتی.

 

بیشتر بخوانید:فال تاروت مصری روز چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸

مهر
فنجان : به زودی با رنج و زحمت فراوان به موفقیت های خوبی دست پیدا می کنید – دریافت ثمره تلاش های تان – دست به کارهای مناسب خواهید زد و از طریق آن منفعت خوبی نصیبتان می‌شود – قدرت گرفتن.

آبان
خیمه : از نظر اقتصادی شخصی شما را حمایت خواهد کردد- مال و سرمایه تان افزون می‌شود – رزق و روزی فراوان – آینده خوبی در انتظارتان است پس برای آن نگرانی نداشته باشید.

آذر
نان : شادی و مسرت فراوان – رزق و روزی – سرمایه فراوان به دست می آورید و برای اینکه آن را افزون کنید سعی کنید تا کمی به نیازمندان کمک کنید.

دی
خط منکسر (شکسته) : در مضیقه بودن از نظر مالی – فقر و تنگدستی – اوضاع آشفته و ناهمگون – پیچیدگی در کارها و امورات زندگی.

بهمن
خرچنگ : پستی و خواری – دنائت – رفتارهای نادرست – خشم و کینه و عصبانیت – برای اینکه دچار مشکل نشوید باید بسیار محتاطانه عمل کنید.

اسفند
قارچ : سیروسیاحت – سفرهای لذت‌بخش که ممکن است به خارج از کشور باشد – به تنهایی عازم سفر خواهید شد – در شرایطی قرار می‌گیرید که مجبور هستید به تنهایی به مکانی بروید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *