daily news

فال قهوه امشب چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۸

🧁 فروردین 🧁
🏺سیب : اگربیمار هستید به سرعت سلامتی خود را به دست میاورید. خبرهای خوش، زندگی آرام و مورد رضایت شما واقع میشود. تولدفرزند. خبربارداری. خبرخوب.

🧁 اردیبهشت 🧁
🏺دست در دست بودن یک زن و مرد : شراکت موفق که به نفعتان میشود. معامله سودمند. تغییرات بزرگ و چشم گیری خواهید داشت. شروع رابطه جدید.

🧁 خرداد 🧁
🏺جعبه : شروع جدیدی در کار است رسیدن به مراد و خواسته قلبی .زندگی بر وفق مراد. فردی آرام و مهربان، خوش کامی. شخصی جدید وارد زندگی تان می شود. کادو گرفتن.

🧁 تیر 🧁
🏺اسب سوار : به مراد خاص قلب رسیدن، خوشحالی بزرگ در راه است. مسیری را با سرعت و شتاب طی خواهید کرد، درآمد بزرگی کسب می کنید.

🧁 مرداد 🧁
🏺کشتی : شخصی از راه دور به سمت شما می آید، خوشحالی بزرگی در راه است، سفری در پیش دارید؛ در این سفر ممکن است از مسیر دریایی گذر کنید.

🧁 شهریور 🧁
🏺پلکان : به زودی به رشد و ارتقاء خواهید رسید. پله های ترقی را طی میکنید، شخصی سن بالا به شما کمک میکند، خداوند یار و یاورتان است.

🧁 مهر 🧁
🏺تبر : شخصی در نزدیکی شما در پی دسیسه چینی است ضربه ی بزرگ از یکی از بستگان نزدیک خود خواهید خورد که شما را تا مرز نابودی پیش می برد. حواستان به اطراف تان باشد تا به دردسر نیفتید.

🧁 آبان 🧁
🏺درخت کاج : برای تصمیمی که در زندگی خود گرفته اید قوی و پابرجا بمانید. به زودی پله‌های ترقی و رشد را طی خواهد کرد و به اهداف خود خواهید رسید.

🧁 آذر 🧁
🏺جناغ : شانس به شما روی کرده است. خبرهای خوش در راه است. به سرعت به حاجت و نیت قلبی خود خواهید رسید زندگی به روال عادی خودش پیش خواهد رفت.

🧁 دی 🧁
🏺پرده : این روزها سعی کنید کمی بیشتر به زندگی خود اهمیت بدهید افرادی هستند که در زندگی شما سرک می‌کشند و این مسئله باعث اعصاب خوردی و ناراحتی شما می شود، رسوایی.

🧁 بهمن 🧁
🏺پرچم : ماجراهای متعددی وارد زندگی تان شده است. اکنون زمان این است که شروع به کار کنید با تلاش و همت قطعاً به نتیجه دلخواه خواهید رسید و برگ برنده این کار برای شماست.

🧁 اسفند 🧁
🏺نان : به روزیتان افزوده می شود. زندگی تان رنگ و بوی تازه‌ای به خود می‌گیرد‌. خوشحالی زیادی وارد خانواده تان میشود. اگر کار جدیدی شروع کرده اید بسیار برایتان رضایت بخش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *