daily news

فال قهوه امشب چهارشنبه ۲۹ خرداد۹۸

 

🧁 فروردین 🧁
🏺شمشیر : افرادی با شما دشمنی می‌کنند و اگر بخواهید در مقابل آنها جبهه بگیرید متاسفانه آسیب خواهید دید – مراقب باشید و از رفتارهای پرخاشگرایانه به دور باشید – فردی بدخواه که با آن روبرو خواهید شد.

🧁 اردیبهشت 🧁
🏺صدف : خوشحالی فراوان – مهمانی و مجلس شادی – ملاقات‌هایی خواهید داشت و دوستان قدیمی تان را می بینید – دورهمی هایی که شادی و مسرت فراوانی را برای شما به وجود خواهد آورد.

🧁 خرداد 🧁
🏺صخره : نعمتی فراوان از جانب پروردگار – مشکلاتی برای تان پدید می‌آید که بسیار بزرگ و مهم می باشد اما قابل برطرف شدن است – شخصی کمکتان می‌کند تا از موانع پیش روی تان عبور کنید.

🧁 تیر 🧁
🏺سوزن : یار شفیق – آرزوها و نیاتی دارید که به زودی به آنها خواهید رسید – رسیدن به وصال یار – اگر برای رسیدن به هدفی که دارید ناامید شده اید خوشحال باشید که به زودی تمامی آنها میسر می‌شود.

🧁 مرداد 🧁
🏺چراغ : زن دست و پا دار و زبر و زرنگ – شخصی که بیشتر در خانه می باشد و به امورات منزل داری اش مشغول است – آرامش و خوشبختی – زندگی آرام و راحتی خواهید داشت.

🧁 شهریور 🧁
🏺چوب : تزویر و ریا – فردی سعی دارد تا با چرب زبانی شما را فریب دهد بسیار مراقب باشید و حواستان را جمع کنید – شخصی سعی دارد تا میان شما و افرادی تفرقه بیاندازد در مقابلش ایستادگی کنید.

🧁 مهر 🧁
🏺انگور : مال و سرمایه – رسیدن رزق و روزی از جانب پروردگار – حالتان انقدر فراوان میشود که ممکن است شما را وسوسه کند تا ولخرجی کنید اما باید از زیاده‌روی به دور باشید و آنها را پس انداز کنید.

🧁 آبان 🧁
🏺سوسمار : فردی ناآگاه و احمق – شخصی که سعی دارد مشکلاتی برایتان پدید بیاورد اما باید هرچه سریع تر از او خودتان را دور کنید تا خدایی نکرده آسیبی به شما نرسد.

🧁 آذر 🧁
🏺آدم : فردی به دیدار شما خواهد آمد – ممکن است تصمیم به انجام کارهایی داشته باشید اما افرادی با شما مخالفت می‌کنند – مشکلاتی میان افراد خانواده تان پدید خواهد آمد.

🧁 دی 🧁
🏺چنگال : در به دست آوردن رزق و روزی در زندگی کاملاً با اراده و مسلط هستید – به زودی بر بدخواهان چیره می شوید و افراد نادان را از زندگیتان بیرون می اندازید – اراده

🧁 بهمن 🧁
🏺سنجاب : فردی اقتصادی و آینده نگر – شخصی زبر و زرنگ و دست و پا دار – در تلاش هستید تا اموالتان را جمع آوری کنید و در زمان سختی از آنها به خوبی استفاده نمایید – داشتن پس انداز کافی در زندگی.

🧁 اسفند 🧁
🏺صندلی : رافت و عطوفت – افرادی در زندگیتان هستند که همواره هوایتان را دارند – سوپرایز می‌شوید و از جانب افرادی هدایایی دریافت می کنید – کارهایتان سر و سامان می یابد – پیشرفت و ترقی – مدیریت – ارتقای مقام یافتن.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *