daily news

فال قهوه روز پنجشنبه ۶ تیر۹۸

فال قهوه امشب پنجشنبه ۶ تیر۹۸

 

فروردین
پرده : کندوکاو – جستجو در زندگی دیگران – سرک کشیدن در اموراتی که به شما مربوط نمیباشد – می‌خواهید از کار شخصی سر در بیاورید اما ممکن است برایتان گران تمام شود پس بهتر است از این کار دست بکشید.

اردیبهشت
پرچم : در مسیری که قرار دارید برایتان سختی ها و دشواری های فراوانی قرار دارد اما با موفقیت ختم به خیر خواهد شد پس در راهتان بمانید و سعی نکنید تغییر مسیر دهید.

خرداد
گربه : شخصی در حال فریب دادن شما میباشد – دوستان ناباب و نادرست در اطراف خود دارید – خیانت فردی – دروغ – شخصی قصد دارد با چرب زبانی شما را بفریبد – بسیار حواستان را جمع کنید – فردی که نمی توانید روی حرف هایش حساب باز کنید.

تیر
سیب : آبستنی و بارداری – تولد نوزادی خوشقدم – خبرهای خوب و خوشحال کننده – رزق و روزی فراوان – زندگی بر وفق مراد و خوشایند – شخصی که از هر نظر برای تان خوب و مفید خواهد بود.

مرداد
شلوغی : محفل و یا دورهمی که تعداد افراد زیادی در آن وجود دارند – ازدحام و همهمه – قرار گرفتن در محیط بسیار شلوغ که ممکن است برایتان اضطراب‌آور و ناخوشایند باشد.

شهریور
سر انسان با دو دست دراز : فردی با جذبه و قدرتمند – جسور بودن – عقل و درایت فراوان – شخصی بلندمرتبه و قدرتمند – توانایی ریسک پذیری بالا.

فال وطالع بینی شبانه را از اینجا بخوانید

مهر
عصا : ملاقات های بسیار خوشایند – دیدار با نزدیکان و اطرافیان که مدتها از آنها بی خبر بودید – اخبار مسرت بخش به دستتان خواهد رسید – فردی حامی و حمایتگر – عدم استقلال و اتکا به شخصی دیگر.

آبان
شلوار : رسوایی – مشکلاتی برایتان به وجود خواهد آمد و اگر هوشیار نباشید ممکن است آبروریزی در پیش داشته باشید حواستان را کاملا جمع کنید.

آذر
قفل : مشکلات فراوان – راهی را آغاز کرده اید که در آن به مشکلات و موانعی برخواهید خورد اما در هر صورت باید آنها را پشت سر بگذارید – در دردسر خواهید افتاد بهتر است کمی بیشتر مراقب باشید.

دی
پرستو : اخبار مثبت و خوشحال کننده – دگرگونی و تغییراتی بزرگ – قصد دارید تا تحولاتی در زندگی‌تان پدید بیاورید اما باید کاملاً محتاطانه عمل کنید و با دقت گام بردارید تا مشکلی برایتان پدید نیاید.

بهمن
بیل : تلاش و کوشش فراوانی انجام می دهید و برای رسیدن به موفقیت از هیچ کاری مضایقه نمی کنید همچنان ادامه دهید که موفقیت برایتان نزدیک است.

اسفند
حوض : تمایل به علم اندوزی و ادامه تحصیل – به زودی شرایطی فراهم خواهد شد که به کسب علم و دانش خواهید پرداخت و به معلومات تان می افزایید – موفقیت و پیروزی در امور تحصیلی.

فال حافظ روز آنلاین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *