daily news

فال قهوه روز یکشنبه ۳۰ تیر

فال قهوه امشب 

لبه های فنجان قهوه شما‍ با ۸۵% جوابدهی طبق گفته اعضا ‍

 

فروردین
عینک : اشخاصی روشنفکر و منطقی – در موقعیتی قرار خواهید گرفت که قضاوت درست انجام می دهید – مطالعه و اندوختن علم و دانش – شخصی منطقی – باید در مورد موضوعی کاملاً آگاهانه و با درایت تصمیم بگیرید.

اردیبهشت
تخت : جاه و مقام – کسب ثروت فراوان – ماموریت کاری که با سود و منفعت بسیاری همراه خواهد بود – با تلاش و کوشش سرمایه فراوان کسب می کنید – رسیدن به قدرت و جایگاه برتر.

خرداد
کژدم : شخص ظالم و ستمگر و بد اندیش که نمی تواند آسیب به شما برساند – شخصی که رفتارهای آزاردهنده دارد و ناراحتی و اندوه زودگذر برایتان پدید می‌آورد – مشکلاتی که آنها را برطرف خواهید کرد.

تیر
جارو : سختی ها و مشکلاتی که از سرتان رفع خواهد شد – غم و اندوهی که بسیار زودگذر است – ممکن است دشمن و یا افراد بدخواه در اطرافتان داشته باشید که به زودی از زندگی شما بیرون خواهند رفت.

مرداد
کرم : موانع و مشکلات در زندگی پدید می آید که با اندکی تلاش برطرف میشود – افرادی حیله گر و کلاهبردار در اطرافتان هستند که اگر حواستان را جمع کنید برایتان دردسرساز خواهد شد، مراقب باشید.

شهریور
کتاب : مشکلاتی در زندگی دارید که به زودی برطرف خواهد شد – اطرافیانتان با صداقت و درستکار هستند – قرار گرفتن در محیطی علمی و کسب علم و دانش – موضوعی پدید آمده که در رابطه با آن بسیار فکر می کنید.

بیشتر بخوانید:‍ فال شبانه یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸

مهر
داس : سعی و کوشش فراوان برای امرار معاش و کسب رزق و روزی – میراث و ماترک که برای رسیدن به آن بسیار تلاش می کنید – ثمره تلاش هایتان را خواهید گرفت.

آبان
انار : ازدواج و شروع زندگی مشترک که شما را غرق در خوشبختی و سعادت خواهد کرد – اگر متاهل هستید کودک و نوزادی که به‌زودی وارد زندگی‌تان می‌شود – بارداری و آبستنی.

آذر
آدم : دیدار با شخصی که شما را از غم و اندوهی بزرگ رها می سازد – مشکلات و گرفتاریهایی در محیط خانوادگی به علت دلایلی نامعلوم.

دی
پارو : برای اینکه بتوانید به مال و سرمایه اندکی دست پیدا کنید بسیار در تلاش و کوشش فراوان هستید – آرزوهایی که آنها را با سعی و کوشش فراوان کسب خواهید کرد و به زودی به ثمره تلاش‌هایتان را خواهید گرفت پس کمی صبور باشید.

بهمن
باز : قرار گرفتن در محیطی امن و بازیابی آرامش – رسیدن اخباری خوشحال کننده – رسیدن به وصال یار و شخصی که در آرزویش هستید – مال و سرمایه ای که به زودی به دستتان خواهد رسید – قدرت و توانایی.

اسفند
چادر : امنیت و محیطی که به شما حس خوب آرامش را هدیه خواهد داد – رفتن به سفری خوشایند و لذت بخش که خاطرات خوشی را برایتان به همراه دارد – برای تفریح در محیطی باز قرار خواهید گرفت.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *