daily news

فال ماهجونگ چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸

فال ماهجونگ امروز

فروردین

کارت: حلقه

نماد: ققنوس، پرنده ای افسانه ای : کارت ققنوس بر شادی و لذت بسیار اشاره می‌کند. همانطور که گفته شده، ققنوس پرنده‌ای افسانه‌ای است که از خاکسترش دوباره متولد می‌گردد، بر همین اساس کاشی ققنوس بر بهبودی و بازگشت قطعی پس از دوران رکود اشاره می‌کند.

اردیبهشت

کارت: بامبو

نماد: درخت بید مجنون : کارت درخت بید نشان‌دهنده‌ی سازگاری و بقا در شرایط سخت می‌باشد. درخت بید اگرچه در برابر بادهای سخت و شدید زمستانی خم می‌شود؛ اما هرگز نمی‌شکند. این کارت بر سازش و توافق نیز دلالت می‌کند. بنابراین بهتر است که شما چیزی بدهید تا بتوانید چیزی به دست آورید.

خرداد

کارت: بامبو

نماد: قارچ : کارت قارچ از زندگی جاودانه و رویدادهای عجیب و غریب خبر می‌دهد. تعبیر این کارت از این واقعیت منشاء می‌گیرد که به نظر می‌رسد قارچ همیشه در طبیعت خودرو است و اغلب در جایی غیر منتظره می‌روید. این مفهوم عجیب و غریب کارت از ظاهر قارچ گرفته شده است. قارچ اگرچه یک گیاه محسوب می‌شود اما برگ ندارد. بنابراین کارت قارچ رویدادهای غیرمنتظره‌ای را پیش‌بینی می‌کند که تاثیری ماندگار و طولانی مدت خواهند داشت.

تیر

کارت: حلقه

نماد: اژدها : کارت اژدها از خوش‌شانسی و بخت و اقبالی بزرگ خبر می‌دهد. برای رسیدن به سود و منفعتی که این کارت از آن خبر می‌دهد، نیازی به تلاش و کوشش نیست. بنابراین شما نمی‌توانید با کار و تلاش به این سود و موهبتی که گفته شد برسید. این سود و منفعت فراوان، این بخت خوب، خودش خواهد آمد و احتمالاً شما را بسیار متعجب و حیرت‌زده خواهد کرد.

مرداد

کارت: عصا

نماد: بهشت : کارت بهشت بر تکمیل و کمال دلالت می‌کند. این کارت بر زمانی اشاره دارد که شما قصد دارید هدف بعدی خود را شروع و عملی کنید.

شهریور

کارت: اژدهای سرخ

نماد: مرکز : کارت اژدهای‌سرخ، نشان‌دهنده‌ی موفقیت و تحقق اهداف و آرزوهای شما می‌باشد.

مهر

کارت: عصا

نماد: آتش : کارت آتش علامت و هشدار بزرگی است بر اینکه چیزی اشتباه یا نامتعادل در شرف وقوع است. بنابراین این هشدار را جدی بگیرید. منابع شما در معرض خطر هستند. این منابع در معرض خطر ممکن است مالی، جانی یا معنوی باشد.

آبان

کارت: بامبو

نماد: وزغ : کارت وزغ بر لحظه‌های آشفته و آزار‌دهنده در مسیر زندگی اشاره می‌کند؛ اما جای نگرانی نیست چون این رنجش و آزردگی‌ها به‌زودی برطرف خواهند شد. این کارت همچنین می‌تواند بر اهداف و آرزوهای بزرگ و دور از دسترس شما نیز اشاره داشته باشد.

آذر

کارت: فصل زمستان

نماد: محقق : کارت محقق، بر نتایجی که از مشغولیت‌های فکری و ذهنی حاصل می‌شود، اشاره دارد. ذهن محقق، زیرک و هوشیار است و راه حل سخت‌ترین مسائل و مشکلات را پیدا می‌کند.

دی

کارت: گل داودی

نماد: خوشی و لذت : کارت گل داودی بر دوره‌ای اشاره می‌کند که شما بسیار شاد و پر نشاط هستید و اوقات شما با فعالیت‌های اجتماعی و لحظه‌های آرامش‌بخش و مفرح پر شده است. در این صورت شما به دور از دغدغه‌های زندگی روزمره در آرامش و لذت به سر می‌برید.

بهمن

کارت: شکوفه‌ی آلو

نماد: معصومیت : کارت شکوفه‌ی آلو، بر داشتن دیدگاه‌های تازه نسبت به جهان هستی اشاره دارد. این دیدگاه‌ها ذاتی می‌باشند.

اسفند

کارت: حلقه

نماد: حشره : کارت حشره بر سود و منفعتی در مدت زمانی کوتاه اشاره دارد که از طریق کار زیاد و موقتی حاصل می‌شود. آنچه در تعبیر این کارت اهمیت دارد این است که بدانید منفعت و دستاوردی که گفته شد پایدار و بادوام نیست و اهمیت چندانی نیز نخواهد داشت. در بهترین حالت می‌توان گفت که این سود و منفعت می‌تواند مقدمه‌ای برای رسیدن به نتایج چشمگیر و قابل ملاحظه نیز باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *