daily news

 فال نوستراداموس دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸

 

 

🧩 فروردین 🧩
🧰 بهتر است؛ سر فرصت مناسب به تمام کارهای زندگیتان رسیدگی کنید و شادی و آرامش را به دست بیاورید،، هیچگاه در کار خود تغییراتی ایجاد نکنید چون باعث می‌شود شما را به درد سر فراوانی مواجه کند.

🧩 اردیبهشت 🧩
🧰 به دنبال عشق های مجازی این دنیا نباشید چون باعث می شود برایتان مشکلات بزرگی به وجود بیاورد،، و از احساسات شما سوء استفاده کند حواستان را جمع کنید تا مشکلی در آینده برایتان ایجاد نشود.

🧩 خرداد 🧩
🧰 با زود قضاوت کردن دیگران به دردسر های فراوانی مواجه خواهید شد و مشکلات بزرگی در آینده برای خود به وجود می آورید،، سعی کنید؛ هیچ گاه تا چیزی را با چشم خود ندیده اید باور نکنید که شما را به نابودی و شکست می‌اندازد.

🧩 تیر 🧩
🧰 سعی کنید؛ همیشه در زندگی خود شاد و با نشاط باشید این دنیا ارزش غم و غصه خوردن ندارد،، بهتراست همیشه به زندگی تان خوش بین باشید تا موفقیت و سربلندی به سراغتان بیاید و شما را به هدفتان برساند.

🧩 مرداد 🧩
🧰 با برنامه ریزی دقیق و منظم به زندگیتان سر و سامان بخشید و خودتان را از مشکلات نجات دهید،، هیچ گاه انرژیهای منفی در وجود خود به وجود نیاورید چون باعث می شود برایتان مشکل بزرگی ایجاد کند.

🧩 شهریور 🧩
🧰 اگر در زندگی در حال انجام کارهای مهمی هستید بهتر است؛ با احتیاط این کارها را انجام دهید تا مشکلی برایتان به وجود نیاید بتوانید خوشبختی را در زندگی تان سرازیر کنید و خودتان را به هدفتان نزدیک کنید.

🧩 مهر 🧩
🧰 با شخصی تماس تلفنی برقرار خواهید کرد که باعث خوشحالی و آرامش بیشتری در شما می‌شود احساس خوشایندی در وجودتان به وجود می آورد،، و شما را از غم و اندوه زندگی رها خواهد کرد.

🧩 آبان 🧩
🧰 به زودی کارتان بالا خواهد گرفت و رشد و ارتقای کاری و پولی خواهید داشت ،،که شادی بسیار زیادی نصیب تان می کند شما را از مشکلات و سختی ها نجات می‌دهد و به سوی آرامش و آسایش در حال حرکت می اندازد.

🧩 آذر 🧩
🧰 به شخصی در زندگی علاقه مند شده اید و میخواهید پیشنهاد ازدواجی به او بدهید بهتر است؛ کمی فکر و اندیشه داشته باشید تا در زندگی خود با مشکلات بزرگی روبرو نشوید.

🧩 دی 🧩
🧰 اگر به کسی در زندگیتان قولی داده اید بهتر است؛ سر قول های تان بمانید تا فرد مورد اعتماد در بین اطرافیان تان باشید و خوشبختی را در آینده به دست بیاورید،، به زندگیتان آرامش و آسایش خاصی بدهید.

🧩 بهمن 🧩
🧰 سعی کنید؛ در خورد و خوراک هایتان رعایت داشته باشید و عضلات بدنی خود را تقویت کنید تا حال و هوای تان تغییر کند و بتوانید به خوبی و خوشی به زندگیتان سر و سامان دهید و خودتان را از مشکلات نجات دهید.

🧩 اسفند 🧩
🧰 دچار مشکلات بزرگی در زندگیتان شده اید و نمی توانید خودتان را از این مشکلات خلاص کنید بهتر است؛ با افراد با اطلاع و تجربیات بالا مشورت داشته باشید تا بتوانید راحلی مناسب برای حل مشکلات خود پیدا کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *