daily news

فال نوستراداموس روزانه یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸

♦️ فال نوستراداموس ♦️

 

این فال بر اساس پیش بینی های نوستراداموس پیش گوی بزرگ تاریخ می باشد

 

 

فروردین

همسرتان به شما پیشنهاد مسافرتی دو نفره را خواهد داد و از این موضوع بسیار شاد و خوشحال می‌شوید بهتر است برای جبران این امر شما هم اقدامی در نظر بگیرید.

اردیبهشت

اگر مشکلی در زندگی زناشویی خود دارید بهتر است هر چه سریعتر آن را برطرف کنید زیرا عدم توجه به این نکته می‌تواند موضوع را از آنچه که هست بزرگتر کند.

خرداد

اگر قرار است ریسک کنید بهتر است تمام جوانب را در نظر بگیرید عدم توجه به این نکته می‌تواند موفقیت شما را تحت شعاع قرار دهد.

تیر

مراقب باش زیرا دوستت در نظر دارد تورا به بیراهه بکشاند و از تو برای رسیدن به مقاصدش استفاده کنند اگر به این امر توجه نکنید به زودی به مشکل بزرگی گرفتار خواهید شد.

مرداد

در امری شرکت کرده‌اید که ضرر و زیانتان حتمی است و اکنون راه فراری ندارید بهتر است برای جبران مافات کار بهتری را انجام دهید و یا از کسانی کمک بخواهید.

شهریور

به زودی ازدواج در پیش خواهید داشت و از این موضوع بسیار خوشحال خواهید شد. زندگی روی خوشش را به شما نشان خواهد داد و سعادت و کامیابی را تجربه خواهید کرد.

بیشتر بخوانید:فال روزانه

مهر

به زودی از حالت آرامش خارج می شوید و طوفانی وارد زندگیتان خواهد شد پس بهتر است برای رویارویی با آن کاملاً آماده باشید و خودتان را نبازید.

آبان

اگر قصد وصلت دارید به آن عمل کنید زیرا فرد مناسبی برای شماست و زندگی خوب و خوشی را با او تجربه خواهید کرد.

آذر

غم و ناراحتی که هم اکنون دارید پایدار نخواهد بود و از بین خواهد رفت پس بی تابی نکنید و منتظر باشید تا زمان فراغت و خوشی شما از راه برسد.

دی

شخصی به یاریتان خواهد شتافت و شما را از گرفتاری می رهاند بهتر است مراقب باشید تا دیگر در چنین دردسر و گرفتاری نیافتید.

بهمن

از کارهای عجولانه و انجام کارهای سبکسرانه به شدت خودداری کنید زیرا این مورد می توانند برایتان مشکلات و گرفتاری‌های به وجود بیاورد اگر همواره با عقل و درایت عمل کنید هیچگاه به دردسر نخواهد افتاد.

اسفند

مال و سرمایه ای که همواره به دنبالش بوده اید را از طریق ارث و میراث به دست می آورید اما باید مراقب باشید تا با ولخرجی های بیهوده آنها را از دست ندهید پس انداز می تواند بهترین کار باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *