daily news

 فال نوستراداموس سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸

♦️ فال نوستراداموس ♦️

 

این فال بر اساس پیش بینی های نوستراداموس پیش گوی بزرگ تاریخ می باشد

 

 

فروردین
توانایی های بسیاری دارید و به وسیله استعدادهای درخشان خود میتوانید به هر آنچه که میخواهید برسید و خود را با هر شرایطی وفق دهید.

 

اردیبهشت
مراقب باشید تا در دام نیفتید زیرا عده ای در صدد درست کردن مشکلاتی برای شما هستند و قصدهای شومی در رابطه با شما دارند.

 

خرداد
اگر میخواهید که محبوب دل همان باشید و در همه جا از شما سخن خوش بگویند باید بر روس رفتارهای خود کار کنید و روابط اجتماعی خود را افزایش دهید.

 

تیر
مشکلاتی با همسرتان پیدا میکنید و مورد سرزنش او قرار خواهید گرفت نگران نباشید که برطرف میشود.اخبار مسرت بخشی در رابطه با نامزدی یکی از بستگان خواهید گرفت.

 

مرداد
دعوا و بگومگویی میان افراد خانواده رخ میدهد و ناراحتی های بوجود می آید بهتر است به خودتان مسلط باشید و اوضاع را تحت کنترل بگیرید.

 

شهریور
هوش سرشاری دارید و میتوانید به واسطه عقل و درایت خود به راحتی مشکلات پیش رو را از راهتان بردارید تا جایی که امکان دارد به معلومات خود بیفزایید.

 

مهر
به علت تنبلی و سستی مدتیست که مشکلات بدنی پیدا کرده اید و مریض احوال شده اید بهتر است در شیوه زندگی خود تغییراتی بوجود بیاورید.

 

آبان
توانایی های بسیاری دارید و شیوه مدیریت را به خوبی می دانید باید در جهت رشد و بهتر کردن این موهبت های خدایی بکوشید تا به آرزوهایتان برسید.

آذر
بخت و اقبال بلندی دارید و به زودی شخصی که مدتها پیش از دست داده اید را دوباره بدست می آورید و خوشحالی های بسیاری خواهید داشت.

 

دی
نگرانی و استرس را خودتان دور کنید و بیهوده برای زندگی خود و دیگران تشویش نداشته باشید چراکه این کار موجب بیماری های روحی و فیزیکی بسیاری برایتان خواهد شد.

 

بهمن
شانس های بزرگی خواهید داشت و پیشرفتهای چشمیگیری کسب میکنید ممکن به ماموریتی کاری بروید و در آنجا مورد توجه افراد پرقدرتی قرار بگیرید.

 

اسفند
اتفاقات خوشایندی برایتان رخ خواهد داد اما نباید دستپاچه شوید و این فرصت مناسب را با سهل انگاری از دست بدهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *