daily news

 فال نوستراداموس  سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

 

🧩 فروردین 🧩
🧰 این روزها مشغول به کاری جدید شده اید بهتر است؛ با احتیاط کارهایتان را به انجام برسانید تا مرتکب اشتباهات بسیار زیادی نشوید و بتوانید به خوبی به آرامش و آسایش خودتان نزدیک کنید و هدف هایتان را به دست بیاورید.

🧩 اردیبهشت 🧩
🧰 بهتر است؛ به زندگی خوش بین باشید تا اتفاقات ناخوشایندی در شما ایجاد نشود،، بتوانید به تمام مشکلات خود غلبه داشته باشید و آرامش و آسایش را در امورات کاری و پولی به وجود بیاورید.

🧩 خرداد 🧩
🧰 از نظر امنیتی در مسیرهای خوشبختی قدم گذاری میکنید و شادی را در خود به وجود می آورید به زودی ثروتی به دست خواهید آورد که مشکلات زندگی تان را تک‌ به تک برطرف می‌کند و آرامش و آسایش را در وجود شما ایجاد میکند.

🧩 تیر 🧩
🧰 باید بیشتر مراقب خود در زندگی باشید چون عده زیادی هستند که به شما حسادت می کند و می خواهند برای تان مشکلات بسیار زیادی در امورات زندگی به وجود بیاورند،،و شما را به نابودی و شکست بیندازند.

🧩 مرداد 🧩
🧰 اتفاقات خوب و خوشایند در شما ایجاد می شود به زودی راهی سفری می شوید که حال و هوایتان را تغییر می‌دهد باعث می‌شود موفقیتتان چند برابر شود و شما به سربلندی برسید.

🧩 شهریور 🧩
🧰 با پرحرفی کردن های بسیار اطرافیانتان از شما دور می کنند سعی کنید؛ حرف هایتان را طوری بیان کنید که کوتاه و پرمعنی باشد که دیگران تمایل به شنیدن آن را در امورات زندگی تان داشته باشد.

🧩 مهر 🧩
🧰 اگر قصد انجام کار مهمی را دارید بهتر است؛ هر چه زودتر به انجام برسانید که برایتان آینده روشن و پرباری را به وجود خواهد آورد و شما را از تمام مشکلات و سختیهای زندگی تان به دور نگه خواهد داشت.

🧩 آبان 🧩
🧰 به مجلسی بزرگ و دوست داشتنی دعوت خواهید شد،، در این مجلس دیدار با دوستان و اقوام تان خواهید داشت که باعث خوشحالی بسیاری در شما می‌شود احساس خوشایندی در وجود شما سرازیر خواهد کرد.

🧩 آذر 🧩
🧰 نگرانی به دل خود راه ندهید به زودی مشکلات زندگی تان از بین خواهد رفت و شادی و خوشبختی در شما سرازیر میشود،، اگر به دنبال حل مسائل مهم زندگی تان هستید به زودی به خواسته خود خواهید رسید.

🧩 دی 🧩
🧰 این روزها سرتان بسیار شلوغ شده است بهتر است؛ در کارهای خود تغییری ایجاد نکنید تا مشکلات بسیاری در شما ایجاد نشود،، از استعدادها و خلاقیت هایتان استفاده کنید تا خوشبختی در آینده را به دست بیاورید.

🧩 بهمن 🧩
🧰 درگیر موضوعات کاری خواهید شداید بهتر است؛ با احتیاط کارهایتان را به انجام برسانید تا به دردسر های بزرگ مواجه نشوید،، بتوانید به خوبی خودتان را از مشکلات و سختی ها را رها کنید و به آرامش برسید.

🧩 اسفند 🧩
🧰 شخصی به شما پیشنهاد ازدواجی را می دهد که بهتر است؛ قبول نکنید چون برایتان مشکلات بسیار زیادی در زندگی به وجود می آورد و برایتان دردسرساز میشود سعی کنید؛ با فکر و اندیشه کارهایتان را انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *