daily news

 فال نوستراداموس سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸

 فال روزانه ۶ اسفند

 

فروردین

شما فرد بسیار حساس و زودرنجی میباشید و با دل مهربانتان به هرچه که بخواهید میتوانید دست یابید.تلاشتان را مضاعف کنید تا به موفقیت برسید.

اردیبهشت

ممکن است مشکلاتی برایتان پدید بیاید و خودتان نتوانید آن را حل کنید بهتر است از دیگران کمک بخواهید تا به بهترین نحو این مشکل رفع شود.

خرداد

بسیار سخاوتمند هستید و از هر موقعیتی برای یاری رساندن به دیگران استفاده میکنید به همین دلیل خداوند بسیار در کارتان نظر خواهد کرد.

تیر

دست به کار مهمی میزنید و برای خود مسئولیت سنگینی میتراشید اما نباید تشویش داشته باشید زیرا موفقیت با شماست.

مرداد

مشکلات مالی که دارید بزودی حل خواهد شد و کارتان گشایش میابد پس غم و ناراحتی را از خود دور کنید و صبور باشید.

شهریور

طالع بلندی دارید و در زندگی سعادتمند خواهید شد اما نباید از خودتان غافل شوید و با تغذیه نادرست و تنبلی به بدن خود آسیب برسانید.

مهر

زندگی مشترک خوبی خواهید داشت و دارای همسری مهربان و محجوب میشوید که همواره به شما گوش فرا میدهد و بسیار حامی و پشتیبان شماست.

آبان

از ولخرجی بدور باشید و پولهایتان را بیهوده خرج نکنید امکان دارد شرایطی پیش بیاید و مجبور شوید تمام سرمایه خود را از دست بدهید پس با پس انداز از این مشکل رها شوید.

آذر

بزودی وصلت در پیش دارید و به مراد دلتان می رسید اگر تصمیم به معامله ای جدید دارید بهتر است قبل از اقدام تمام جوانب امر را بسنجید.

دی

به مدارج علمی بالایی دست میابید و پیشرفتهای قابل قبولی در این امر خواهید داشت به پشتکارتان ادامه دهید تا به موفقیت برسید.

بهمن

برای رسیدن به مقاصدتان از دیگران پلی نسازید و با لگدمال کردن آنها خودتان را به موفقیت نرسانید زیرا این مورد میتواند مشکلات بسیاری برایتان بوجود بیاورد.

اسفند

باید به خودکاوی بپردازید و در رفتارهایتان تجدید نظری داشته باشید زیرا ادامه این روند منجر به بروز مشکلاتی جدی برایتان خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *