daily news

 فال نوستراداموس  پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

 

 

🧩 فروردین 🧩
🧰 احساس خستگی و کسالت بسیار زیادی در شما دیده می شود بهتر است بیشتر به فکر خود در زندگی باشید و به خودتان اهمیت بدهید، تا مشکلات بزرگی در شما ایجاد نشود بلکه بتوانید به اهداف مورد نظر خود دست یابید.

🧩 اردیبهشت 🧩
🧰 خیر و برکت در زندگی شما سرازیر می‌شود به زودی از مشکلات و سختی‌ها نجات پیدا می کنید ،،و به سوی آرامش قدم گذاری خواهید داشت سعی کنید؛ سپاسگزار نعمت های فراوان خداوند باشید تا پیروزی را به دست بیاورید.

🧩 خرداد 🧩
🧰 بهتر است دست از خیال پردازی های بیهوده بردارید با این کار فقط غم و اندوه وجود خود را بیشتر میکنید و مشکلات خود را افزایش میدهید پس سعی کنید؛ از انرژی های منفی خودتان را دور نگه دارید.

🧩 تیر 🧩
🧰 عمری طولانی و باعزت در پیش رو خواهید داشت بهتر است از عمر خود به خوبی استفاده کنید،، و در راز و نیاز با خداوند بپردازید تا موفقیت و سربلندی را خیلی زود در خود ایجاد کنید و به آرامش و آسایش خودتان را برسانید.

🧩 مرداد 🧩
🧰 راهی سفری خوش آب و هوا خواهید شد که باعث می شود موفقیت را در وجود شما به وجود بیاورد و احساس خوشایندی در زندگی به شما دست بدهد، سعی کنید همیشه برای آرامش گرفتن خود تلاش بیشتری داشته باشید.

🧩 شهریور 🧩
🧰 ازدواج در پیش رو خواهید داشت که باعث خوشحالی و آرامش گرفتن روح و روان شما می شود،، موفقیت و خوشبختی را در زندگی برایتان به وجود می آورد و شما را از مشکلات و سختیها نجات می دهد.

 

🧩 مهر 🧩
🧰 مدتی است توجه تان نسبت به همسرتان کم شده است بهتر است؛ توجه خود را نسبت به او بیشتر کنید تا کانون گرما و صمیمیت بیشتری در بین تان به وجود بیاید و رابطه بین تان را محکم و استوار کند.

🧩 آبان 🧩
🧰 اگر به کسی در زندگی قولی می دهید بهتر است؛ سر قول هایتان بمانید و کارهای خود را به طور مرتب و منظم به انجام برسانید تا مورد اعتماد اطرافیانتان قرار بگیرید شادی و آرامش در زندگی برای خود به دست بیاورید.

🧩 آذر 🧩
🧰 در موسسات معتبر بانکی سرمایه گذاری داشته باشید دست از ولخرجی های بیهوده بردارید که برای تان در آینده مشکلات بسیار زیادی را به وجود می‌آورد ،،و شما را به نابودی و شکست می‌اندازد.

🧩 دی 🧩
🧰 غرور و تکبر را از خود دور کنید تا بتوانید به هدف و خواسته های قلبی تان در آینده دست پیدا کنید و خودتان را از مشکلات و سختی ها نجات دهید،، همیشه باید هر چه را که برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسندید.

🧩 بهمن 🧩
🧰 ممکن است مشکلات بسیار زیادی در زندگی شما به وجود بیاید باید بیشتر مراقب خود باشید و از هوش و ذکاوت خود به خوبی استفاده کنید،، تا به دردسرهای فراوانی در زندگی مواجه نشوید.

🧩 اسفند 🧩
🧰 از استعدادها و مهارت های خود به خوبی استفاده کنید تا در مسیرهای خوشبختی قدم گذاری داشته باشید و پیروزی را در زندگیتان به دست بیاورید سعی کنید؛ همیشه خلاقیت های درونی تان را بروز دهید تا به پیروزی برسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *