daily news

فال نوستراداموس پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸

 

فروردین

نشانگر محبت و مهربانی است با دیگران به خوبی رفتار کنید با آنها خوش رفتار باشید روابط تان را با آنها عمیق تر کنید مطمئن باشید که ارزش خودتان هم بالا میرود.

اردیبهشت

از منطقه خود بهره ببرید احتیاط کنید و حواستان به آن باشد کمی زرنگ باشید و از کمک دیگران هم بهره مند شوید تا شکست نخوری و به موفقیت برسید.

خرداد

نقشه و طرحی بزرگ دارید پس از تو دوری کنید و احتیاط تصمیم و انتخاب پایانی تان را بگیرید و حرکتی را آغاز کنید تا موفق شوید.

تیر

روزهای دارید که دوست ندارید آنها را برای دیگران بگویید گرفتاری و مشکلاتی پیش رویتان است که با عقل و منطق خود می توانید به راحتی از آنها عبور کنید.

مرداد

نشانگر پول و رسیدن به خوشبختی است دوستان و اطرافیان شماره حمایت می‌کنند و به شما کمک می کند تا موفق و پیروز شوید.

شهریور

آرزو را به اتاق تان خواهید رسید برنامه و نقشه بزرگ در سرتان است شما نمیتوانید تنهایی انجام دهید باید از دوستان کمک بگیرید.

مهر

مشکلات و سختیهایی در پیش دارید که نباید ترسید و تسلیم می‌شوید های آنها مبارزه کنید تا بتوانید آنها را پشت سر بگذارید.

آبان

پول و سرمایه ای به دست می‌آورید که به شرایط مالی تان کمک خواهد کرد احتیاط کنید و آن را بیهوده هدر ندهید و برای خودتان دردسر درست نکنید.

آذر
به سفر و گردش خوبی خواهید رفت که لحظات خوش و خوبی را برای تان رقم خواهد شد پس از افکار بد دوری کنید و خودتان را تازه و سرزنده کنید.

دی
در کارتان را خواهید کرد و به مقام بالاتری خواهید رسید تسلیم نشوید و ادامه دهید و شرایط تان را ثابت کنید، یادتان باشد که نباید دست از تلاش بکشید.

بهمن
شما خوبید فعال و پویا هستید، به زودی در جشن و میهمانی که خواهی کرد و با افراد مهمی آشنا خواهید شد و لحظات خوشی و لذت بخشی را خواهید داشت.

اسفند
از غم دوری کنید و خودتان را به حالت قبل برگردانید تغییر و تحولات مثبت در زندگی تان ایجاد خواهد شد که شما را خوشنود میکند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *