daily news

فال نوستراداموس یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸

♦️ فال نوستراداموس ♦️

فال حافظ آنلاین

 

این فال بر اساس پیش بینی های نوستراداموس پیش گوی بزرگ تاریخ می باشد

 

فروردین

مراقب خود در زندگی باشید تا بتوانید آرامش را در زندگیتان سرازیر سازید و خود را به خوشبختی و نشاط برسانید سعی کنید هیچ گاه در انجام کارهایتان تاخیر به وجود نیاورید.

اردیبهشت

بهتر است حواستان را در زندگی جمع کنید از دوستان ناباب خود دوری کنید که برایتان مشکلات فراوانی در آینده سرازیر می کند و شما را به دردسر های بزرگ مواجه خواهند کرد.

خرداد

تغییر و تحولات اساسی در زندگی تان رخ می‌دهد و شما را به پیروزی و آرامش می‌رساند بهتر است در خود انرژی های منفی تولید نکنید.

تیر

به زودی راهی سفری خوش آب و هوا خواهید شد که موفقیت را در شما به وجود می‌آورد و باعث می‌شود بتوانید خیلی زود خودتان را از غم و اندوه نجات دهید و به شادمانی برسانید.

مرداد

به دیگران زیاد بها ندهید که باعث می‌شود برایتان مشکلات بزرگی به وجود بیاورند و شما را به نابودی برسانند سعی کنید با هرکس در حد و اندازه خودش رفتار داشته باشید.

شهریور

بهتر است مدتی در زندگی دیگران مداخله نداشته باشید با این کار برای خود مشکلات بزرگی به وجود می آورید و خودتان را به دردسر می اندازید سعی کنید حواستان را بیشتر در زندگی جمع کنید.

 

بیشتر بخوانید:فال آی چینگ هفتگی

مهر

شخصی در زندگی مورد حمایت شما قرار می‌گیرد تا بتوانید خودتان را به هدف و خواسته های قلبی تان برسانید و شادی و آرامش را در امورات زندگی به دست بیاورید.

آبان

تغییر و تحولات اساسی در زندگیتان رخ می‌دهد به زودی مشکلات شما از بین خواهد رفت و آرامش و آسایش تقدیم حالتان خواهد شد بهتر است هیچگاه نگران اوضاع پولی و مالی خود نباشید.

آذر

از مهارت هایی که در وجودتان نهفته است به خوبی استفاده کنید تا بتوانید به سربلندی و موفقیت های بسیاری دست بیابید و خود را از تمام مشکلات و پستی و بلندی های زندگی عبور دهید.

دی

بهتر است در زندگی به خود اهمیت بسیار زیادی بدهید تا بتوانید خوشبختی را در خود احساس کنید و به آرامش و آسایش خیلی زود نزدیک شوید سعی کنید هیچ گاه بد به دل خود راه ندهید.

بهمن

بهتر است در زندگی به ترس درون خود غلبه کنید تا بتوانید موفقیت را در زندگی تان به دست بیاورید و خود را از تمام پستی و بلندی های زندگی عبور دهید و به شادمانی برسانید.

اسفند

امیدتان در زندگی به خداوند باشد سعی کنید ناامیدی به دل خود راه ندهید به سمت انرژی‌های منفی راهی نشوید که برایتان مشکلات بزرگی به وجود خواهد آورد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *