daily news

فال  چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

 

فروردین
🛎 امروز به هیچ عنوان حوصله کار و فعالیت را ندارید و دوست دارید اوقاتتان را با دوستانتان سپری کنید و یا در منزل بمانید اما مجبور هستید که به وظایف تان عمل کنید پس همین کار را بکنید.

اردیبهشت
🛎 متاسفانه روابط عاشقانه ای که در گذشته داشتید به خوبی پیش نرفته و هنوز هم نمی توانید از فکر کردن به این شخص دست بردارید، امروز اتفاقی روی می‌دهد که می‌تواند مسیر زندگیتان را تغییر دهد.

خرداد
🛎 امروز ممکن است به یاد خاطرات گذشته بیفتید و کاملاً روحیه تان خراب شود اما اگر خودتان را مشغول کار و فعالیت کنید مطمئنا از این افکار خلاص خواهید شد.

تیر
🛎 حرف های درستی که امروز به گوشتان می‌رسد بسیار برایتان ناراحت کننده خواهد بود و نمی توانید این مسائل را قبول کنید اما اگر هر چه سریع تر با خودتان کنار بیایید بیشتر به نفع تان خواهد بود.

مرداد
🛎 فردا مشکلاتی دارید و به نظر می رسد فردی از شما ناراحت است اما حرفی بر زبان نمی آورد و این قضیه می تواند بسیار شما را ناراحت کند بهتر است سر صحبت را خودتان باز کنید.

شهریور
🛎 با عصبانیت های بی جا نمی توانید راه به جایی ببرید و اگر بخواهید بحث و درگیری راه بیاندازید فقط کارهایتان گره خواهد خورد پس با آرامش و تسلط به خود سعی در برطرف کردن مشکلات باشید.

مهر
🛎 امروز به اجبار در محیطی قرار خواهید گرفت که هیچ برنامه‌ای برای آن نداشتید و این قضیه به شدت شما را عصبی می‌کند اما آرامش تان را حفظ کنید و سعی کنید رفتاری مناسب داشته باشید چرا که برای وجهه اجتماعی تان این امر ضروری است.

آبان
🛎 بسیار کنجکاو هستید و دوست دارید از همه چیز سر در بیاورید اما این قضیه تا جایی که به دیگران آسیب نرساند منطقی است پس مراقب باشید با دخالت در امور شخصی دیگران دردسر به وجود نیاورید.

آذر
🛎 اگر افرادی شما را همواره از انرژی منفی پر می‌کنند و فاصله گرفتن از آنها برای تان ممکن نیست می توانید با شوخی و خنده بحث را عوض کنید و سعی کنید افکارشان را از این حرفهای بیهوده پرت کنید، این کار به همه کمک خواهد کرد.

دی
🛎اوضاع کاری و مالی تان پیچیده شده و نمی توانید به درستی برای خود تصمیم بگیرید اما پولی به دستتان می رسد که می تواند کمی شما را از این درگیری ها خلاص کند و می‌توانید تصمیماتی برای خود بگیرید.

بهمن
🛎 امروز بسیار پردردسر خواهید بود و ممکن است مشکلاتی برای اطرافیانتان به وجود بیاورید و یا خودتان را به دردسر بیاندازد، در هر صورت بهتر است در منزل بمانید و اقدام به هیچ کاری نکنید.

اسفند
🛎 امروز یکی از دوستانتان زیر قول و قرارهایش خواهد زد و اتفاقی که منتظرش بودید برایتان رخ نمی دهد این قضیه بسیار شما را عصبی می کند اما به خودتان مسلط باشید و اجازه دهید خودش دوباره به جانب تان بیاید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *