daily news

فال چهارشنبه ۱۹ردیبهشت ۱۳۹۸

 

 

🧧 فروردین 🧧
🔶 فردا پیامی به دستتان می رسد که می تواند کاملاً شما را شوکه کند چرا که انتظارش را نداشتید اما در برخورد با این فرد باید درایت و ملایمت به خرج دهید و به هیچ عنوان دست و پایتان را گم نکنید.

🧧 اردیبهشت 🧧
🔶 فرد احساس خوبی نسبت به خودتان و همچنین زندگی عاطفیتان خواهید داشت اما بهتر است خیلی امیدوار نباشید چرا که ممکن است با یک مسئله کوچک همه چیز برایتان دشوار شود.

🧧 خرداد 🧧
🔶 فردا روابط شما با همسر و یا شریک عاطفیتان رنگ تازه ای به خودش میگیرد و کدورتی که میانتان وجود داشت به پایان می رسد، بهتر است از این پس بیشتر مراقب رفتارهای تان باشید.

🧧 تیر 🧧
🔶 اگر اطرافیان تان در مقابل شما کوتاه می آیند این به این معنی نیست که حق با شماست بلکه آنها می خواهند از بروز درگیری های بیشتر خودداری کنند پس بهتر است که پیش خود حساب باشید.

🧧 مرداد 🧧
🔶 فردا از جانب دوست و یا همسرتان سرزنش می شوید و به خاطر انجام کارهایی که هیچ دخالتی در آن نداشتید مجبور هستید حرف بشنوید، باید از این پس مراقب باشید خودتان را وارد هر مسئله ای نکنید.

🧧 شهریور 🧧
🔶 فردا موقعیت مناسبی خواهد بود تا بتوانید به مقصود اطرافیانتان پی ببرید و کاملاً حرف هایشان برایتان تازگی دارد، سعی کنید به دنبال تغییر عقیده شان نباشید که در این کار موفق نخواهید شد.

🧧 مهر 🧧
🔶 فردا احساس خوشبختی زیادی خواهید داشت چرا که یک سری از مسائلی که در زندگی تان وجود دارد حل شده و بالاخره آرامشی که میخواستید در زندگیتان به وجود آمده.

🧧 آبان 🧧
🔶 باید از خودتان شجاعت به خرج دهید و کمی جسورتر باشید، فردا موقعیتی پدید می آید که اگر بتوانید ترس هایتان را کنار بگذارید با نتایج مناسبی روبرو خواهید شد.

🧧 آذر 🧧
🔶 اتفاقات خوبی در زندگی تان روی می دهد و فردا متوجه می شوید که بخت و اقبال با شما یار است، اگر تصمیم به انجام کاری بزرگ گرفته اید میتوانید فردا با یکی از دوستان تان مشورت کنید.

🧧 دی 🧧
🔶 فردا می‌توانید کاملاً احساساتتان را بیان کنید و حرف هایی که بر دلتان باقی مانده را بر زبان بیاورید، این کار کمک تان می کند تا از سردرگمی در رابطه عاشقانه تان خارج شوید.

🧧 بهمن 🧧
🔶 اتفاقات خوشحال کننده ای برایتان روی می‌دهد که در حد معجزه می باشد، فردا به این مسئله پی می‌برید که به خاطر بدرفتاری که با اطرافیانتان داشتید از جانب آنها طرد شده اید و این قضیه ناراحتتان می کند.

🧧 اسفند 🧧
🔶 فردا تغییراتی در زندگی تان به وجود می‌آید که شاید برایتان ناخوشایند باشد و بخواهید از آن فرار کنید اما مطمئن باشید که این امر در زمینه عاطفی، شما را در مرحله جدیدی قرار می دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *