daily news

فال کائنات روزانه یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸

فال کائنات امروز

فال حافظ آنلاین

فروردین

اگر یک بار برنامه ریزی انجام دهید دیگر نمی‌توانید به این راحتی آن را تغییر دهید. قبل از اینکه هر برنامه ای ‌برای آینده خود بگیرید، تمام دلایل مخالف و موافق را خوب بررسی کنید.

اردیبهشت

خوشبین و امیدوار باشید. شما یا امروز یا به همین زودی ها احساس می کنید که پر انرژی و مثبت اندیش میباشید. زمان مناسبی است که کار جدیدی را آغاز کنید.

خرداد

ناامیدی را از خود دور کنید و از یاس بپرهیزید تا دلشاد شوید و اگر نظر وصلت دارید از آن نهراسید و اقدام کنید که مبارک است.

تیر

موفقیت در عشق یا کسب و کار، موفقیت اجتماعی، سفر دلپذیر در انتظارت است.خود را برای سفر یا کار جدید آماده کنید.

مرداد

تا می‌توانید مشغول کار و فعالیت باشید، اما تا زمانی که هوا برای‌تان صاف و یک‌دست شود صبر کنید تا بتوانید موضع جدیدی برای موضوعی خاص اتخاذ کنید.

شهریور

شاید امروز برای خیلی ها روز استراحت باشد،اما شما شدیدا درگیر برنامه ریزی و تلاش برای رسیدن به اهداف خود خواهید

 

بیشتر بخوانید:فال تاروت مصری روزانه

مهر

در زندگی برایتان مشکلاتی پدید می آید. آماده باشید و از آنها نهراسید.

آبان

سفری در راه داری یا در فکر تغییر مکان زندگی خود میباشید. این تغییر مکان برایتان خوشایند است.

آذر

بر سر دو راهی مانده اید باید برنامه ریزی جدیدی انجام دهید که نه فقط بر سرنوشت خودتان بلکه بر دیگران نیز تاثیر می گذارد. این برنامه ریزی به هر حال قرین موفقیت خواهد بود.

دی

تا می‌توانید مشغول کار و فعالیت باشید، اما تا زمانی که هوا برای‌تان صاف و یک‌دست شود صبر کنید تا بتوانید موضع جدیدی برای موضوعی خاص اتخاذ کنید.

بهمن

مراقب منفعت‌ ها و فرصت ها که به دست می‌آورید باشید تا آن ها را هدر ندهید. موفقیت ها و راه‌های کوچک پلی برای دستیابی به موفقیت‌های بزرگ تر است.

اسفند

شما اواخر روز سرحال تر می شوید و ترغیب می شوید در نگرش های جدی خود تغییراتی داده و کارهای لذت بخش تر و جالب تر انجام دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *