daily news

فـال ابـجــد روزانــه ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۸

فـال ابـجــد روزانــه

فروردین
ابجد فال شما: آ آ ب
تعبیر: در امورات کاری سود و منفعت خوبی نصیبتان می‌شود به موفقیت های چشمگیری دست پیدا خواهید کرد زندگی‌تان سر و سامان خواهد گرفت،، ثروتی به دست خواهید آورد که شادی و نشاط را برایتان به وجود می‌آورد، و تمام مشکلات زندگیتان را برطرف میکند آرامش و آسایش را در زندگیتان به وجود می آورد.

 

اردیبهشت
ابجد فال شما:ج ب آ
تعبیر: اگر بیمار هستید به زودی از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد، و موفقیت و سربلندی در زندگی نصیبتان خواهد شد شخصی مورد حمایت شما در زندگی قرار خواهد گرفت، و از شما در برابر مشکلات محافظت می کند از شر بدخواهان در زندگی در امان خواهید ماند نگرانی به دل خود راه ندهید.

 

خرداد
ابجد فال شما:د آ ج
تعبیر:طالع نیکی دارید: به لطف خداوند تمام مشکلات طالعتان برطرف خواهد شد،، آینده خوبی در پیش رو دارید به زودی سفر پر شور و نشاط راهی خواهید شد که برایتان موفقیت و سربلندی را به وجود می آورد اگر در انتظار شخصی هستید،، به زودی از آن شخص خبر خوشحال کننده به گوشتان خواهد رسید.

 

 

تیر
ابجد فال شما:ب ج آ
تعبیر:طالعت خوب نیست :ممکن است مشکلات خیلی زیادی در زندگی برای تان به وجود بیاید و شما را به نابودی برساند سعی کنید؛ در زندگی بدگویی دیگران را نکنید با اینکار شکست و نابودی در خودتان ایجاد خواهد شد، با یکی از اطرافیانتان جر و بحث خواهید کرد که باعث ناراحتی و رنجش در شما میشود.

 

مرداد
ابجد فال شما: آ ب ب
تعبیر:قصد و نیت خوبی در سر خود دارید:بزودی لطف خداوند شامل حالتان میشود این باعث خوشبختی در شما میشود و پیروزی را برایتان به وجود می آورد،، در زندگی ناامیدی را از خود دورکنید وکارهایتان را عملی کنید تا در زندگی اتفاقات خوشایندی برایتان به وجود بیاید.

 

شهریور
ابجد فال شما:د آ آ
تعبیر: در زندگی برایتان اتفاقات دل انگیزی به وجود می‌آید روزگار بر وفق مراد شماست به زودی خبرهای خوشحال کننده ای به گوشتان خواهد رسید، که باعث شادی و نشاط در شما میشود موفقیت و سربلندی را در زندگی برایتان به وجود می آورد،، سعی کنید؛ سپاسگزار نعمت های فراوان خداوند باشید.

 

مهر
ابجد فال شما:ب د د
تعبیر: غم و اندوهی به شما می رسد که ممکن است تحملش برایتان دشوار باشد اما توکلتان به خداوند را از دست ندهید و به او پناه ببرید. ممکن است از نظر مالی مشکلاتی برایتان وجود داشته باشد اما با تلاش کوشش از این وضعیت خارج خواهید شد. شخصی همواره برایتان نگرانی دارد او را در یابید و انقدر آزارش ندهید.

 

آبان
ابجد فال شما:د ج آ
تعبیر: مقصود خوبی در سر ندارید و ممکن است به رنج و اندوه بسیار دچار شوید پس از آن صرف نظر کنید. اگر در آرزوی فردی به سر می‌برید بدانید که این امر تا ۶ وعده دیگر برایتان میسر نخواهد شد پس انقدر بی تابی نکنید. پولی به دستتان میرسد که زندگیتان را از این رو به آن رو خواهد کرد.

 

آذر
ابجد فال شما: د ب ج
تعبیر: اگر قصد دارید وارد کاری شوید که برایتان خطراتی به همراه دارد از آن صرف نظر کنید که هم اکنون بخت و اقبال با شما یار نیست. پولی به دستتان میرسد که از راه حلال کسب شده پس در استفاده از آن شک و تردید نداشته باشید. بسیار در چشم و نظر هستید از خودتان محافظت کنید و مراقب باشید.

 

دی
ابجد فال شما:آ آ ج
تعبیر: مشکلات خانوادگی در پیش دارید و اگر به حرف های بزرگترهایتان توجه نشان ندهید از جانب آنها طرد می شوید و راه سعادت را گم خواهید کرد. به زودی نوزادی وارد زندگیتان می‌شود که رزق و روزی فراوانی را به همراه خودش می آورد. سفری در پیش دارید که به شهری مذهبی می باشد.

 

بهمن
ابجد فال شما:ج ب ج
تعبیر: شاید هم اکنون بخت و اقبال نیکویی نداشته باشید اما آینده از هر نظر برایتان بهتر خواهد بود و خداوند حواسش به شماست. زنی خودخواه در زندگی‌تان وجود دارد که اگر مراقب نباشید همواره شما را به دردسر می‌اندازد. اگر تصمیم دارید معامله‌ای را آغاز کنید در این امر بیشتر دقت کنید.

 

اسفند
ابجد فال شما:ج ب د
تعبیر: به زودی اوضاع از هر نظر برایتان مساعد خواهد شد و خداوند کمکتان می‌کند تا به اهداف و آرزوهایی که در زندگی دارید برسید. ممکن است که فردی با دخالت های بیجا شما را آزار دهد، صبور باشید و از دعوا و مرافعه پرهیز کنید. نماز هایتان را به جا آورید تا از راه سعادت خارج نشوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *