daily news

فـــال شــــمـــع  روزانه ۱۷ مهر ۱۳۹۸

فال  شــــمـــع

اشکال شمع بر روی آب در پاترا با ۹۰ % جوابدهی طبق گفته اعضا

فال حافظ آنلاین

فروردین
عمری طولانی و با عزت در پیش رو دارید بهتر است از عمر خود به خوبی استفاده کنید و آرامش و آسایش را در آینده به دست بیاورید و خود را به مقامات بالا برسانید.

اردیبهشت
در زندگی تان رشد و ارتقا پیدا خواهید کرد و موفقیت را در آینده به دست می آورید و ناراحتی به دل خود راه ندهید و با شجاعت به سوی موفقیت راهی شوید.

خرداد
شخصی می‌خواهد باعث بهم خوردگی اوضاع زندگی تان شود و شما را به نابودی شکست مواجه کند بهتر است بیشتر حواستان را جمع کنید.

تیر
با لج و لجبازی های بیهوده برای خود مشکلات بسیار زیادی به وجود می‌آورید و خودتان را به نابودی و شکست مواجه خواهید کرد بهتر است دست از لجبازی های بیهوده بردارید.

مرداد
سعی کنید در موسسات معتبر بانکی سرمایه گذاری داشته باشید تا بتوانید آینده‌تان را پر از آرامش و آسایش کنید به خود سربلندی و موفقیت را هدیه بدهید.

شهریور
شخصی در زندگی مورد حمایت شما قرار می گیرد تا بتوانید زندگیتان را پر از آرامش و آسایش کنید و خود را به مقامات بالا برسانید سعی کنید شک و دودلی را از زندگی تان خارج کنید.

بیشتر بخوانید:فال مصری روزانه

مهر
اتفاقات خوبی در پیش رو دارید که آینده ای تان را پر از خوشبختی و نشاط می کند باعث می‌شود بتوانید خیلی زود خود را به مقامات بالا و سربلندی در آینده نزدیک و نزدیک تر کنید.

آبان
راز دل خود را با کسی در میان نگذارید این روزها کسی قابل اعتماد نیست ممکن است برایتان مشکلاتی به وجود بیاورد و شما را به دردسر های فراوانی در امورات زندگی برسانند.

آذر
سعی کنید در زندگی به اعصابتان مسلط باشید و خود را کنترل کنید تا بتوانید سربلندی را در آینده به دست بیاورید و خود را از تمام پستی و بلندی های زندگی عبور دهید.

دی
سعی کنید اعتماد به نفس خود را در زندگی تقویت کنید تا بتوانید مشکلات خود را از بین ببرید و شادی آرامش در آینده به وجود بیاورید سعی کنید در زندگیتان بی گدار به آب نزنید.

بهمن
از عقل و هوش خود به خوبی استفاده کنید تا بتوانید زندگیتان را پر از آرامش و آسایش کنید و شادی را به دست بیاورید سعی کنید خودسرانه برای زندگی تان تصمیم گیری نداشته باشید.

اسفند
شخصی با چرب زبانی هایش می خواهد شما را گول بزند و برای تان مشکلات بسیار زیادی به وجود بیاورد بهتر است بیشتر مراقب خود باشید تا به نابودی و شکست در آینده مواجه نشوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *