daily news

فـــال شــــمـــع روزانه ۹آذر ۱۳۹۸

فال شمع

 

اشکال شمع بر روی آب در پاترا با ۹۰ % جوابدهی طبق گفته اعضا

 

فروردین

بهتر است به خود مغرور نشوید غرور و تکبر باعث می شود مشکلات زندگی تان بیشتر شود و شما را به دردسر های بزرگی در آینده مواجه کند.

اردیبهشت

خطری در زندگی شما را تهدید می‌کند بهتر است بیشتر حواستان را جمع کنید تا بتوانید آینده خوب و روشنی در زندگیتان سرازیر سازید و خود را به آرامش برسانید.

خرداد

اخلاق و رفتار درست با اطرافیان تان داشته باشید تا بتوانید موفقیت را در زمینه زندگی به دست بیاورید و خود را از مشکلات زندگی نجات دهید.

تیر

شخصی می خواهد به شما پیشنهاد کاری را بدهد که بهتر است قبول نکنید چون برای تان مشکلات بزرگی به وجود می آورد و شما را به دردسر های فراوانی در آینده مواجه می‌کند.

مرداد

شخصی می خواهد به شما صدماتی وارد کند و برایتان مشکل فراوانی ایجاد کند که بهتر است حواستان را جمع کنید و در انجام کارهای خود با احتیاط بیشتری عمل کنید تا به نابودی نرسید.

شهریور

فکر و اندیشه درستی در زندگیتان داشته باشید تا بتوانید مشکلات خود را از بین ببرید و خودتان را از حالت کسالت بی‌حوصلگی خارج کنید سعی کنید حواستان را خوب جمع کنید.

مهر

به زودی دیداری دوستانه و عاشقانه در پیش رو دارید که برایتان موفقیت آمیز خواهد بود که باعث می‌شود بتوانید خیلی زود موفقیت را در خود ایجاد کنید و به آرامش برسید.

آبان

سعی کنید از استعدادهای خود به خوبی استفاده کنید تا بتوانید موفقیت را در زندگی تان به دست بیاورید و خود را از مشکلات و سختی های زندگی خیلی زود رها سازید.

آذر

با یکی از دوستانتان در زندگی مشاجره خواهید کرد بهتر است با کمی فکر و اندیشه بتوانید آینده خود را بسازید و موفقیت و سربلندی را در زندگی به دست بیاورید.

دی

اگر هدفی در سر خوددارید به آن خواهید رسید و می توانید خیلی زود موفقیت را در آینده به دست بیاورید سعی کنید هیچگاه دست به کارهای نادرستی نزنید.

بهمن

اتفاقات خوب و خوشایندی در زندگی برایتان به وجود می آید بهتر است هیچگاه با عجله کارهایتان را انجام ندهید تا بتوانید موفقیت را در خود ایجاد کنید.

اسفند

وقت شناس باشید و سرفرصت مناسب کارهایتان را انجام دهید تا بتوانید خوشبختی را به دست بیاورید و خود را به مقامات بالا و سربلندی در آینده برسانید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *