daily news

فـــال شــــمـــع شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸

فـــال شــــمـــع

فال حافظ آنلاین

 

اشکال شمع بر روی آب در پاترا با ۹۰% جوابدهی طبق گفته اعضا

 

فروردین

شما همواره در زندگی به دنبال سعادت و آرامش می گردید و برای رسیدن به این امر بسیار تلاش می کنید به زودی این اتفاق خوب برای تان خواهد افتاد و از ناامیدی نجات پیدا میکنید.

اردیبهشت

کسی شما را حمایت خواهد کرد و موجب خواهد شد تا از مشکلات و موانع رهایی یابید باید بسیار مراقب رفتارهای تان باشید تا خدایی نکرده او را از خودتان نرنجانید.

خرداد

دخالت های نابجا در امور شخصی دیگران می‌تواند برایتان مشکل‌ساز شود و شأن و منزلت شما را از زیر سوال ببرد پس بهتر است مراقب رفتارهای تان باشید.

تیر

افرادی از خانواده و بستگان دور به منزل شما خواهند آمد که موجب می شود تا بسیار روحیه خوبی پیدا کنید و خوشحال و سرزنده شوید.

مرداد

هدفی که مدت ها پیش آغاز کرده اید به ثمر می‌نشیند و سود و منفعت بسیاری نصیب شما خواهد کرد که موجب می‌شود وضعیت مالیاتان دستخوش تغییراتی بزرگ شود.

شهریور

مجبورید برای انجام امری مهم راهی مسافرتی طولانی شوید و این اتفاق ممکن است شما را مضطرب و آشفته سازد.

بیشتر بخوانید:فال قهوه امشب

مهر

فرد جدید وارد زندگی شما خواهد شد که موجب می‌شود احساس خوبی را به شما القا کند بهتر است به او اعتماد کنید و اوقات خوشی را با یکدیگر سپری کنید.

آبان

شما از نظر شغلی در موقعیت خوبی قرار دارید و موفقیت‌های بسیاری کسب کرده‌اید اگر همچنان به تلاش خود ادامه دهید از رفاه و سرمایه خوبی برخوردار خواهید شد.

آذر

برای شما موفقیت های بسیاری دیده خواهد شد و اگر قصد انجام کار رقابتی را دارید مطمئن باشید که با تلاش‌های وافر تان به پیروزی خواهید رسید.

دی

مشکلاتی در راه دارید و ممکن است دچار بیماری شوید اگر کمی از خودتان مراقبت کنید مطمئنا اتفاق خاصی رخ نخواهد داد. باید برای روشن شدن مسئله ای اقدام به کارهای دادگاهی کنید.

بهمن

شرکت در جشنی بزرگ موجب می شود تا مورد نظر دیگران واقع شوید و توجه افرادی را نسبت به خود جذب کنید. منتظر رخداد های جدیدی در زندگیتان باشید.

اسفند

هیچ کس نمی تواند شما را از آنچه که به آن علاقه دارید و در سر دارید بازدارد و اراده شما آنقدر قوی است که به هر آنچه که میخواهید دست پیدا می کنید به وسیله این توانایی موفقیت‌های بسیاری در آینده برای خود رقم خواهید زد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *