daily news

 فـــال شــــمـــع  پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸

 

 اشکال شمع بر روی آب در پاترا با ۹۰% جوابدهی طبق گفته اعضا

 

🦚 فروردین 🦚
🕯 سعی کنید اخلاق و رفتار درستی با اطرافیان تان داشته باشید تا بتوانید به پیروزی و موفقیت دست پیدا کنید و خود را از مشکلات و سختی ها خیلی زودتر رها سازید و به سوی آرامش و آسایش در حال حرکت باشید.

🦚 اردیبهشت 🦚
🕯 موضوعی ذهن شما را درگیر خودش کرده است بهتر است هیچگاه بدون اطلاع دست به کاری در زندگی و در امورات کاری نزنید که باعث می شود برایتان غم و اندوه بزرگی در زندگی ایجاد کند و شما را به نابودی برساند.

🦚 خرداد 🦚
🕯 سعی کنید دست از لج و لجبازی های بیهوده بردارید با این کار برای خود مشکلات فراوانی در آینده به وجود خواهید آورد و غم و اندوه بزرگی در زندگی خود به وجود می آورید.

🦚 تیر 🦚
🕯 به زودی به مجلسی بزرگ و دوست داشتنی دعوت خواهید شد در این مجلس دیدار با دوستان و اقوام خود خواهید داشت که باعث خوشحالی و شادمانی بسیار زیادی در شما می‌شود و آرامش را در زندگیتان به وجود می آورد.

🦚 مرداد 🦚
🕯 سعی کنید در زندگی شک و دودلی را از خود دور کنید تا بتوانید در مسیرهای درست زندگی راهی شوید و پیروزی و خوشبختی را در آینده خیلی زود به دست بیاورید و موفقیت را در آینده ایجاد کنید.

🦚 شهریور 🦚
🕯 راهی سفری لذت بخش و باشکوه خواهید شد در این سفر اتفاقات خوشایندی برایتان رخ خواهد داد که موفقیت و سربلندی را در زندگی برایتان به وجود می آورد و شما را به مقامات بالا می رساند.

 

🦚 مهر 🦚
🕯 در زندگی شکرگزار نعمت های فراوان خداوند باشید تا سربلندی و موفقیت را در آینده به دست بیاورید و خود را به مقامات بالا و شادمانی در آینده نزدیک کنید و خیلی زود به پیروزی برسید.

🦚 آبان 🦚
🕯 راز دل دیگران را هیچگاه برملا نکنید با این کار به دردسرهای فراوان مواجه خواهید شد و هیچگاه مورد اعتماد اطرافیان قرار نخواهد گرفت بلکه در زندگی تان تنها خواهید ماند.

🦚 آذر 🦚
🕯 با شریک زندگی خود صادق باشید تا بتوانید به پیروزی و موفقیت خیلی زود دست پیدا کنید و خوشبختی را در زندگی تان به دست بیاورید سعی کنید هیچ گاه زندگی خود را با دروغ شروع نکنید.

🦚 دی 🦚
🕯 موضوعی باعث شده است که افکار منفی در ذهن شما جاری شود و برایتان مشکلات بسیار زیادی را در زندگی به وجود بیاورد بهتر است به خودتان بیایید و خود را کنترل کنید.

🦚 بهمن 🦚
🕯 برای آینده خود تصمیمات مهمی خواهید گرفت سعی کنید برای هدف ها و خواسته های قلبی تان تلاش داشته باشید و خود را از حالت بی حوصلگی و کسالت خارج کنید سعی کنید صبور باشید تا بتوانید خیلی زود به موفقیت برسید.

🦚 اسفند 🦚
🕯 به خوبی از فرصت های زندگی تان استفاده کنید تا بتوانید به مقامات بالا و خوشبختی قدم گذاری داشته باشید و موفقیت را در آینده به دست بیاورید سعی کنید هیچ گاه در زندگی خود بی گدار به آب نزنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *