daily news

فـــال شـــمـــع روز شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

فـــال شــــمـــع

 

اشکال شمع بر روی آب در پاترا با ۹۰ % جوابدهی طبق گفته اعضا

 

فروردین

متوجه می‌شوید فردی که مدتهاست به او علاقه دارید و مخفیانه به او عشق می ورزید به شما احساساتی دارد اما از بروزش خجالت میکشد بهتر است هر چه زودتر پیشقدم شوید.

اردیبهشت

فردی وارد زندگیتان خواهد شد و شما را به تمامی آرزوها و اهدافی که دارید می رساند مراقب باشید تا او را از خودتان ناراحت نسازید و از دستش ندهید زیرا فرد بسیار مهمی برای شما خواهد بود.

خرداد

رفتارهایی از شما سر میزنند که بسیار شریک زندگیتان را ناراحت و عصبی خواهد ساخت مراقب رفتارهای تان باشید و بیشتر احتیاط کنید زیرا سهل انگاری در این مورد می‌تواند باعث جدایی شما از یکدیگر شود.

تیر

کسی به یاری شما خواهد شتافت و کمک تان می کنند تا مشکلات تان را برطرف کنید این فرد یکی از نزدیکان شماست که برای او احترام بسیار زیادی قائل هستید.

مرداد

شغلی به شما پیشنهاد می شود که موجب پیشرفت و موفقیت شما در آینده خواهد شد پس بهتر است قبل از پاسخ منفی دادن در موردش بسیار فکر کنید و با تصمیم های بیهوده بختتان را لگد نزنید.

شهریور

کارهای تلنبار شده خود را به زودی انجام خواهید داد و بار بزرگی از روی دوشتان برداشته خواهد شد پس به جای تشویش و استرس دست به کار شوید و اقدام به برطرف کردن مشکلات کنید.

بیشتر بخوانید:فال نوستراداموس روزانه

مهر

متاسفانه به‌زودی فرد عزیزی را به علت مرگ از دست خواهید داد و این امر موجب می‌شود تا غم و اندوه فراوانی به شما وارد آید برای آرام گرفتن دل تان به خداوند توکل کنید و به جای گریه و زاری برایش دعا بخوانید.

آبان

تلاش‌های فراوانی که کردید به زودی نتیجه خواهد داد و اهداف بلند مدتتان به نتیجه خواهد رسید. خوشحال باشید چون شرایط زندگی برای تان بسیار راحت تر خواهد شد و آرامش نسبی خواهید یافت.

آذر

در زندگی شخصی خود موضوعی را از دیگران پنهان می کنید و نمی خواهید کسی از کارتان سر در بیاورد بهتر است هر چه سریعتر این مشکل را برطرف کنید و تصمیم تان را بگیرید.

دی

برای درد ها و مشکلاتی که دارید تنها کاری که می‌توانید بکنید صبر است و با عجله و شتاب هیچ گره‌ای از مشکلات تان باز نخواهد شد پس تحمل کنید تا شرایط مساعد شود.

بهمن

مهمانی در پیش خواهید داشت حضور در آن برای تان بسیار ناخوشایند است و علاقه به شرکت در آن ندارید اگر اینطور فکر می‌کنید مجبور نیست که خودتان را بیازارید.

اسفند

اتفاقات خوشایندی برایتان رخ خواهد داد که موجب می شود زندگیتان به طور کلی متحول شود، از موقعیت به وجود آمده لذت ببرید و برای این امر شکرگذار خداوند باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *